Hayalindeki evi Türkiye'nin gözde projeleri arasında bul

Anadolu Yakası konut projeleri

1217 Proje Mevcut

SİZE EN UYGUN PROJEYİ ÖNERELİM

Aradığınız projeyi hala bulamadınız mı?

Bize ihtiyacınızın detaylarından bahsedin, size en uygun projeleri Zimobi süzgecinden geçirerek, süslü satış cümleleri ile değil, satın alma kararı vermeden önce bilmeniz gereken temel bilgileri içerecek şekilde önerelim

Devam

Anadolu Yakası Konut Projeleri

Birçoğumuz ev alma hayali ile geleceğimizi planlayıp bu konuda araştırmalar yaparken, hayatımız boyunca yapacağımız en büyük ve en önemli yatırımlardan biri olan evimizi nereden alacağımızı da düşünürüz. Ev sahibi olmak istenen yerin nezih, sakin, güvenli ve kolay ulaşılabilir bir bölge olması, bu hayalimizi destekleyen etkenlerden bazılarıdır. Hal böyle olanca, Türkiye’deki emlak piyasasının büyük bir bölümünü oluşturan İstanbul’da da her semt, her ilçe ve her iki yaka avantajları ve dezavantajları ile öne çıkmakta, ev sahibi olmak isteyenlerin yaptığı araştırmalar tüm ilçeleri artı ve eksi yönleri ile sınıflandırmaktadır. İkisi de birbirinden güzel Avrupa ve Anadolu yakalarına sahip olan İstanbul’da, her iki yakanın öne çıkan ilçeleri bulunmaktadır. Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece, Başakşehir ve Avcılar gibi ilçeler Avrupa yakasının son zamanlarda gözde olan ilçeleri iken Çekmeköy, Tuzla, Maltepe, Beykoz, Sancaktepe ve Üsküdar ise Anadolu yakasında adından sıkça söz edilen ve birçok konut projesine ev sahipliği yapan ilçelerdir. Bu yazımızda sizlere, Anadolu yakası konut projelerinin büyük bir çoğunluğunun yer aldığı ilçelerden, Anadolu yakası konutlarının avantajlarından ve Anadolu yakasının genel yaşamından bahsedecek, Anadolu yakasında ev sahibi olmanın avantajlarına değineceğiz.

Sakinliği ve Doğası ile Bilinen Semtler

Birçoğumuz bildiği gibi Anadolu yakası projeler açısından oldukça zengin bir bölge olsa da Avrupa yakasına nazaran şehrin birçok sakin ve nezih ilçesini barındırmaktadır. Avrupa yakasına göre daha yeni ve daha düzenli şehir yapılarına sahip olan Anadolu yakası ev projelerinde de bu farkı ortaya koymakta ve buradaki evler genel olarak daha geniş yapılmaktadır. Avrupa yakası, İstanbul’un birçok iş merkezine ev sahipliği yaptığı için gerek nüfus yoğunluğu gerekse trafik olarak Anadolu yakasına göre çok daha kalabalıktır. Anadolu yakası yeni projeleri ise hem daha sakin ve daha az nüfus yoğunluğuna sahip ilçelerde yapılmakta hem de kolay ulaşım ağları ile Avrupa yakasına bağlanmaktadır. Bu nedenle Anadolu yakasında yaşayan herkes bu yakayı tanımlarken “huzur” kelimesini kullanmaktadır. Çünkü hem İstanbul’da yaşamak hem sakin ve nezih semtlerde oturmak hem de merkezi noktalara kolayca ulaşım sağlamak, huzurlu bir yaşamın anahtarıdır. Anadolu yakasını daha yaşanabilir kılan bir diğer önemli detay ise bu yakanın sahip olduğu yeşil alanlardır. Avrupa yakasındaki yoğun kentleşme ve eski şehirleşme yeşil alanları büyük bir ölçüde yok etmiştir. Ancak Anadolu yakası Aydos Ormanlarına, Ayhan Şahenk Sevgi Ormanına, Polonezköy Tabiat Parkına ve Alemdağ Ormanına sahip olup İstanbul’un en büyük yeşil alanlarını içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca Anadolu yakası, şehir içerisindeki park ve bahçeleri ile de Avrupa yakasının oldukça önündedir. Bu nedenle burada yaşayan insanlar İstanbul’da yaşamanın avantajlarından faydalanırken bir yandan da doğa ile iç içe bir yaşama sahip olmanın keyfini çıkarmaktadır.

Düzenli ve Ekonomik Şehirleşme

Tarihi açıdan bakıldığında bilindiği gibi Avrupa yakası, eski İstanbul’u içerisine alan Fatih ilçesine, bu ilçenin etrafına yayılan Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüpsultan gibi tarihi ilçelere ve bu ilçelerin çevresinde sonradan kurulmuş yoğun nüfuslu ilçelere sahiptir. Ayrıca İstanbul Avrupa yakası sahip olduğu Şişli, Levent, Maslak gibi birçok iş bölgesi ile de başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin ekonomisinde lokomotif görevi görmektedir. Bu nedenle Avrupa yakası nüfus ve trafik olarak daha yoğun bir yapıya sahiptir. Bu nüfusun zaman içerisinde Avrupa yakasının bazı bölgelerinde düzensiz şehirleşmeye sebep olduğu da bilinmektedir. Ayrıca buradaki yoğun nüfus konut fiyatlarını da büyük oranda etkilemekte ve Avrupa yakası konut fiyatları tüm bu etkenlere bağlı olarak artış göstermektedir. Ancak İstanbul Anadolu yakası, nüfus olarak da trafik olarak da daha az bir yoğunluğa sahip olup buna bağlı olarak konut fiyatlarında da daha makul bir ölçüye sahiptir. Tüm yönleri ile aynı olan iki konut Anadolu yakasında daha ucuz olabilmektedir. Ayrıca Anadolu yakası, Avrupa yakası kadar yoğun nüfuslu ve eski bir şehirleşmeye sahip olmadığı, Çekmeköy ve Sancaktepe gibi ilçeleri henüz yeni kurulduğu için, daha düzenli ve daha yeşil bir şehirleşmeye de sahiptir.

Sahilleri ve Sosyal Merkezleri ile Daha Yaşanabilir Semtler

Anadolu yakası, Avrupa yakasına nazaran daha fazla sahile ve sahillerinde bulunan sosyal merkezlere sahiptir. Anadolu yakası sahillerinde bulunan parklar, bahçeler, spor merkezleri, yürüyüş parkurları ve birçok sosyal alan sayesinde Anadolu yakası sakinleri gerek hafta sonlarında gerek ise iş çıkışlarında bu alanlarda günün ya da haftanın stres ve yorgunluğunu atabilmekte ve daha huzurlu bir şekilde evlerine dönebilmektedir. Avrupa yakası da sahillere ve sosyal merkezlere sahip olsa da gerek nüfus yoğunluğu gerek ise bu alanların azlığı sebebi ile buralardan alınan verim oldukça azdır. Anadolu yakası hem nüfus yoğunluğu hem de yeşil alanlarının fazlalığı ile Avrupa yakasının bu konuda da önünde yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra Anadolu yakası, sahip olduğu az nüfusun güvenlik yönünden de olumlu etkisini görmektedir. Sakin, seyrek ve nezih bir nüfus, Anadolu yakasında yaşayanlar açısından daha güvenli bir ortam yaratmaktadır.

Yatırım Fırsatlarının Yeni Adresi

Anadolu yakası, sakinliği ile, huzuruyla, doğası ve sosyal imkanları ile dikkat çekmeye ve yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslemeye devam ederken, yatırımcılar da Anadolu yakasının bu potansiyelini görmekte ve buranın daha da değerleneceğinin bilinci ile Anadolu yakasını bir yatırım merkezi olarak kullanmaktadır. Birçok gayrimenkul danışmanı da yatırımcıların bu hamlesini doğru bulmakta ve Anadolu yakasının ilerleyen dönemlerde şuanki değerini katlayacağını söylemektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse, Anadolu yakasının yeni ve gözde semtlerinden olan Çekmeköy ve Sancaktepe yeşil alanları, ulaşım kolaylıkları ve sosyal imkanları ile hem emlak piyasasında hızla değer kazanmakta hem de yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden olmaktadır. Her geçen gün aralarında bir yenisi eklenen Anadolu yakası konut projeleri, hem Anadolu yakasının hem de İstanbul’un kalitesine ve değerine pozitif katkı yapmakta hem de insanlara daha huzurlu, daha konforlu, daha güvenli ve daha rahat yaşam alanları sunmaktadır.

Benzersiz Ulaşım Kolaylığı

Avrupa yakası, İstanbul’daki birçok toplu ulaşım ağına ev sahipliği yapıyor gibi görünse de hem nüfusu hem de yapısı gereği sahip olduğu toplu ulaşım ağı, gereğinden fazla değildir. Yani Avrupa yakasındaki toplu ulaşım ağı ihtiyacı karşılasa da maalesef her gün uzun yollar kat ederek işine ya da evine gitmek isteyen insanlara rahat bir ulaşım imkanı vermemektedir. Ancak bu yönde çalışmalar sürdürülmekte ve Avrupa yakasında ulaşım rahatlığı da Anadolu yakası gibi benzersiz ve hızlı bir seviyeye getirilmeye çalışılmaktadır. Anadolu yakası ise Avrupa yakasına nazaran daha rahat, daha kapsayıcı ve gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olup yapımına devam edilen birçok proje ile daha kapsayıcı ve geniş hale getirilmesi planlanmaktadır. Maltepe, Tuzla, Kartal, Sancaktepe, Çekmeköy, Üsküdar ve Kadıköy gibi birçok ulaşım noktasının bulunduğu Anadolu yakasında pek çok otobüs, dolmuş ve minibüs farklı hatlarda hizmet vermekte, Kadıköy – Tavşantepe metro hattı, yeni açılan Ümraniye metrosu ve Marmaray hattı da bu hizmete katkı sağlamaktadır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden Avrupa yakasına geçişler sağlanabildiği gibi Marmaray, Avrasya Tüneli ve vapur seferleri ile de bu geçişleri sağlamak mümkündür. Bir diğer yandan yapımı devam eden ve üç katlı yapılması planlanan Büyük İstanbul Tüneli de bu ulaşım ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır. Ayrıca İstanbul Anadolu yakasından, İstanbul’un incisi Adalar’a vapur seferleri ile ulaşmak, feribot ve deniz otobüsü seferleri ile Yalova, Bandırma ve Mudanya gibi noktalara da erişim sağlamak mümkündür. Bu da Anadolu yakasını aynı zamanda bir ulaşım merkezi haline getirmektedir. İstanbul’un tüm Anadolu ile demiryolu erişimini sağlayan Haydarpaşa Garı da Anadolu yakasında bulunmaktadır. Şuan tadilatta olan Haydarpaşa Garı görevini Pendik Tren İstasyonu’na devretmiştir. Pendik Tren İstasyonu’ndan Ankara’ya 3 saatte ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Tüm bu sebeplerden dolayı Anadolu yakası güvenli, sakin, huzurlu ve doğa dostu olduğu kadar ulaşım açısından da benzersizdir. İşte tüm bu avantajları ile İstanbul Anadolu yakası, yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için eşsiz bir tercihtir. Eğer siz de Anadolu yakasında bir ev sahibi olarak yeni bir yaşama başlamak istiyorsanız Zimobi fırsatlarına göz atabilir ve Zimobi’nin sunduğu kampanya ve indirimler ile Anadolu yakası konut projelerinden bir ev sahibi olabilirsiniz.

Metrogarden

40.000 m2 arsa üzerine 104.000 m2 inşaat alanına sahip Metrogarden projesinde, 7-13 katlı 5 blokta 336 daire, bir alışveriş merkezi bulunuyor. 209-287 metrekare arasında değişen 4+1 daireler, 142-166 metrekare büyüklükte 3+1 daireler, 85-116 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, 56 metrekare ile 81 metrekare arasında değişen genişliklerde tasarlanan teraslar, ahşap zeminleri ve kendi özel bahçeleri, şehir manzaraları vardır. Metrogarden; Anadolu yakasının yeşile ulaştığı ilçesinde Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye'nin kesişme noktasında şehir yaşamını doğa ile buluşturan; sosyal kültürel ve sportif alanları içinde taşıyan büyük yeşil bir bahçe.

Adapark

60.000 m2 arsa alanı üzerine 119.945 m2 inşaat alanına sahip AdaPark, 5,9 ve 10'ar katlı 6 blok, 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 ve 5 + 1 daire seçeneklerinden toplamda 826 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede kapalı ve açık yüzme havuzu, çeşitli çocuk oyun alanları, basketbol, tenis oyun sahası, fıtness, spa, açık kapalı otoparklar, zengin bitki örtüsüyle renklendirilmiş rekreasyon alanları bulunuyor. AdaPark Sancaktepe Emek mahallesi sınırlarında inşa edildi. Emek mahallesi, Şile otoyolunun paralelinde Sancaktepe Sarıgazi’ye ulaşım sağlayan Baraj Yolu Caddesinden mahalle içerisine Ordu caddesinden ulaşım sağlanabiliyor. Mahalle İstanbul Projesi ile takriben bir kilometre mesafede olan AdaPark toplu ulaşımı baraj yolu caddesi üzerinden sağlayabiliyor.

Nef Çekmeköy

Nef Çekmeköy projesi 180.000 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 1.500 konutun bulunacağı Nef Çekmeköy projesinin ilk etabı olan Çamlıtepe'de 497 konut yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde konut ve ticari alanlar yer alıyor. Az katlı mimarisiyle dikkat çeken Nef Çamlıtepe projesi çevre dostu olarak geliştiriliyor. Nef Çekmeköy'nin sosyal donatıları arasında 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, soyunma odaları, basketbol sahası, voleybol sahası, alışveriş merkezi, cafe, çok amaçlı açık spor alanları, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş yolu, ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome, tüm dünyada sadece Nef projelerinde kullanılıyor. Foldhome sistemi, evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, fitness salonu, Playstation odası, sinema odası gibi 24 farklı özel alanı hizmetinize sunuyor. Alışılmışın dışına çıkan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome, sizi kullan-öde sistemi ile tanıştırıyor. Sabit aidat olmadan, sadece kullandığınız zaman ödediğiniz uygun bir ücretle her odanın keyfini evinizdeymiş gibi sürersiniz.

Varyap Meridian

107.000 m2 arsa üzerine 410.000 m2 inşaat alanına sahip Varyap Meridian kulede 20 ile 60 katlı 1500 konut, 50.000 m2 kiralık alana sahip bir iş merkezi, 20.000 m2 ofis binası, işletmesi uluslararası bir markaya verilecek 5 yıldızlı otel, kongre ve iş merkezi, ticaret alanları olmak üzere toplam 6 kule ve 3 adet alçak katlı ticari blok yer almaktadır. Proje dahilinde 40 m2'lik stüdyolardan özel tasarımlı penthouse dairelere kadar çok farklı konut seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk büyük ekolojik karma projesi olan ve toplam 107.000 m2’lik alana yayılı projenin yaklaşık yüzde 90’ı yeşil alandan, 13.000 m2’lik alanı ise binalardan oluşmaktadır. Varyap Meridian, Türkiye’nin ilk ve tek LEED kayıtlı yeşil karma projesidir. Proje içerisinde tüm bloklar dikkatli bir şekilde gün ışığı, rüzgar gibi kriterler göz önünde bulundurularak yerleştirildi. Gerçekleştirilen doğru konumlandırılma ile şehrin görüntüsünü engelleyebilecek doğu - batı yönlü sert ışık minimize edildi.

AND Pastel

Anadolu Holding'e ait Anadolu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Kartal'da hayata geçirilen AND PastEl projesi 7 blokta 1.243 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. 45.000 metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin 5 bin 280 metrekaresi ticari alanlara, 3 bin 200 metrekaresi ise ofislere ayrıldı. AND Pastel projesi 250.000 metrekare kapalı inşaat alanına sahip. Projede açık ve kapalı havuz, çocuk oyun alanları, fitness, squash salonu, golf alanı, basketboldan futbola kadar farklı alternatifler sunan "ball court”, hamam, sauna, buhar odası, hamak alanı, kendi sebze ve bitkilerinizi büyütebileceğiniz“organik bahçeler”, kafeler, kreş, restoranlar, çeşitli perakende alanları gibi gelişmiş sosyal imkanların yanı sıra geniş yeşil alanlar ve meydanlar içeren 30.000 metrekarelik peyzaj alanı bulunmaktadır.

Avrupa Konutları Yamanevler

75.081 m2 arsa alanı üzerine 352.713 m2 inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Yamanevler, 2, 13, 24, 31, 34 ve 38 katlı olmak üzere 11 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1daire seçeneklerinden toplamda 1.672 adet konut, 38 adet ticari ünite ve ofis bloklarından meydana gelmektedir. Avrupa Konutları Yamanevler projesinde, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal tesis, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, sauna, türk hamamı, yeşil alan ve yürüyüş ve koşu parkurları yer alıyor. Avrupa Konutları Yamanevler projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve TEM otoyoluna da çok yakın bir konumda yer alıyor.

Nish Adalar

202.500 m2 arsa alanı üzerine 327.000 m2 inşaat alanına sahip Nish Adalar, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 2.322 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede 2 bin 500 m2 kapalı sosyal tesis, 2 bin 500 m2 alışveriş merkezi ile ihtiyacı karşılayacak şekilde ticari ünitelerden oluşan bir kompleks yer alıyor. 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzunun yer aldığı Nish Adalar’da, tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, wellness merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan ve site sakinlerine üyelik esası ile profesyonel hizmet verecek şekilde tasarlanan kapalı spor kulübüyle de ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuluyor. Konum olarak Maltepe Başıbüyük mevkiinde denize bakan en önemli yükseltide konumlanmış proje alanı, E-5 karayoluna 2,5 km., Sahil yoluna 4 km., Bostancı İDO iskelesine 7 km. uzaklıktadır.

Nuvo Dragos

52.000 m2 arsa alanı üzerine 187.505 m2 inşaat alanına sahip Nuvo Dragos, 5 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinden toplamda 999 rezidans daire, 7 mağaza ve 1 işyeri olmak üzere toplam 1.007 bağımsız birimden oluşmaktadır. Projede, 424 m2 açık, 232 m2 kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, koşu-yürüyüş parkuru, dinlenme alanları gibi geniş sosyal imkanlar yer almaktadır. Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Nuvo Dragos'ta projenin %75 gibi geniş ve önemli bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır.

Metropol İstanbul

100.000 m2 arsa üzerine 700.000 m2 inşaat alanına sahip Metropol İstanbul, 3 blok halinde inşaa edilmektedir. Projede; 1+1,2+1,3+1,4+1 daire seçenekleri olup toplamda 1.250 adet konut mevcuttur. Metropol İstanbul Residence'ın 55. katında toplam 5 adet penthouse daire bulunuyor. Bunlardan 3 tanesi, 500 metrekareyi aşan kullanım alanıyla, lüks yaşam konusunda beklentisi yüksek olanlara adeta şapka çıkartıyor. Avrupa'nın en yüksek yapılarından biri olacak olan kule, rezidans ve ofis konsepti, 250 metrelik uzunluğuyla İstanbul'un en moda alışveriş caddesini içinde barındıran şehrin en büyük ve prestijli alışveriş ve yaşam merkezi, 16 salonu ile Anadolu Yakası'nın en büyük sinema salonu gibi birçok özelliğe sahiptir.

Nidapark Küçükyalı

68.785 m2 arsa alanı üzerine 649.522 m2 inşaat alanına sahip Nidapark Küçükyalı, 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçeneklerinden toplamda 1.159 adet konuttan meydana gelmektedir. Nidapark Küçükyalı sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları, bulunmaktadır. Nidapark Küçükyalı; Küçükyalı kavşağında D-100 İstanbul-Ankara Karayolu yanında konumlanıyor. Hasan Şadoğlu Lisesi'ne 300 metre ve Delta Hospital'a 250 metre mesafede.

Brooklyn Park

14.500 m2 arsa alanı üzerine 113.000 m2 inşaat alanına sahip Brooklyn Park, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden toplamda 731 adet rezidans daire ve 13 adet adet ticari birimden meydana gelmektedir. Brooklyn Park Kadıköy projesinin sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik, peyzaj alanları sunuluyor. Brooklyn Park, Fikirtepe'nin en yüksek noktasında inşa edilmesinin avantajını, doyumsuz Sarayburnu, Adalar, Çamlıca, Kalamış marina manzarası ile birleştiriyor. Proje, Marmaray, metro ve Anadolu Yakası'nın en eski alışkanlıklarından Bağdat Caddesi'ne çok yakın konumda bulunuyor.

Aydos Country

50.100 m2 inşaat alanı üzerine 172.059 m2 inşaat alanına sahip Aydos Country, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden toplamda 914 konuttan meydana gelmektedir. Projede yüzme havuzu, fitness ve wellness center, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolu sağlıklı ve zinde bir yaşam için birçok sosyal aktivite alanı geliştirilmiş. Aydos Country, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi’ne komşu. Tamamıyla çam ormanlarıyla kaplı yaklaşık 10 kilometrekarelik bir alana yayılan Aydos Tepesi, bulunduğu Sancaktepe bölgesini İstanbul’un kişi başına en fazla yeşil alan düşen alan haline getiriyor.

Şehir Işıkları

2.250 m2 arsa üzerine 15.000 m2 inşaat alanına sahip Şehir Işıkları Projesi, 116 daireden oluşmaktadır. Proje; 10'ar katlı 3 bloktan meydana gelmekte olup 1+0, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Şehir Işıkları 'nın sosyal alanları arasında; sinema salonu, sauna, çocuk parkı, kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk kulübü, fitness salonu, güvenlik ve Türk hamamı bulunmaktadır. İstanbul ulaşım ağı içerisinde merkezi bir konumda; Batı Ataşehir'de, FSM ve Boğaziçi Köprülerine 6 km mesafede bulunmakatdır.

Akasya Acıbadem

182.000 m2 arsa alanı üzerine 596.026 m2 inşaat alanına sahip Akasya Acıbadem' in tamamlanan Akasya Koru ve Akasya Göl etaplarından biri 39, diğeri 36 katlı birer kule ve 4 ila 9 katlı yatay bloklardan, Akasya Kent etabı ise 39 katlı Residence Tower (25 katı home-office, son 6 kat Penthouse daire) ve 16 katlı Residence Terrace bloklarından, 1.344 adet konut 256 adet Mağaza/Dükkan oluşmaktadır. Akasya Acıbadem'de tüm etapların ortasında yer alan 58000 m2 yeşil alan , 7500 m2 gölet alanı , 26000 m2'lik Central Park ve Türkiye'nin ilk kumsallı havuzu bulunmaktadır. Çocuklar için ; sokakları , meydanları , hastanesi , televizyon istasyonu , itfaiyesi , bankası , güzellik salonu , çikolata ve şeker fabrikaları , F1 yarış alanı , özel para birimi ve ulaşım araçlarına kadar her şeyin çocuklar için tasarlandığı Kidzania bulunmaktadır. Metro ve Metrobüs istasyonlarına Akasya Acıbadem projesine ait tünel den yürüyen bantlar yardımı ile ulaşılabilmektedir..

Lens İstanbul

33.000 m2 arsa alanı üzerine 200.000 m2 inşaat alanına sahip Lens İstanbul, 5 blok, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçeneklerinden toplamda 1162 rezidans daire ve 30 bin metrekare alana yayılan 85 adet ticari alandan meydana gelmektedir. Lens İstanbul Evleri'nde yer alan sosyal donatı alanları içerisinde yürüyüş parkuru, fitness salonu, kreş, hobi bahçesi, sauna, 3 katlı kapalı otopark, SPA mevcut. Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan proje, TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

İncity

34.000 m2 arsa üzerine 120.000 m2 inşaat alanına sahip İncity, 11 adet blok olarak inşa edilmiştir. Bloklar A ve B olmak üzere 2 farklı tiptedir. Proje, farklı daire tiplerinden toplam; 322 konuttan oluşmaktadır. Projelerde en küçük m2'li daire tipi 3+1 'dir. İncity'de 19.000 m2 yeşil alan, 2.000 m2 Intheraphy kapalı sosyal tesis alanı, 2.500 m2 kapalı otopark alanı (her daire için 2 adet), 10.000 m2 Incity Mall alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Şehrizar Konakları

49.000 m2 arsa alanı üzerine 101.000 m2 inşaat alanına sahip Şehrizar Konakları, 38 blok, 208 adet konuttan meydana gelmektedir. Şehrizar Konakları Altunizade projesi içerisinde fitness merkezi, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, spor alanları, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar yer almaktadır.

Fortis Sinanlı

Fortis Sinanlı Kadıköy projesi, Sinanlı Yapı ve Yiğit Group tarafından İstanbul Kadıköy Fikirtepe’de 39 bin metrekare arsa alanı üzerinde 158.000 m2 inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. Fortis Sinanlı Kadıköy, 5 bloktan oluşuyor. Projede 1.100 adet konut ve ticari üniteler bulunuyor. Fortis Sinanlı Kadıköy’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 59 ile 190 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Fortis Sinanlı Kadıköy'ün sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, Spa, masaj salonu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, mini sinema salonu, vitamin bar, hobi odaları, akıllı ev sistemi, resepsiyon, vale, alışveriş merkezi, kafeterya, restoran, basketbol sahası, voleybol sahası, 1.300 m2 alana sahip sosyal tesisler, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş yolu, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer alıyor

Trendist Ataşehir

57.000 m2 arsa üzerine 275.000 m2 inşaat alanına sahip Trendist Ataşehir, 3 adet 33 katlı, 13 adet ise 8 katlı olmak üzere 16 bloktan oluşmaktadır. Projede; 820 adet konut bulunmaktadır. Trendist'te yer alan 33'er katlı 3 ayrı kuleden biri Rezidans olarak planlandı. Bu kulede yer alan 1+0'dan başlayan daire tiplerinde özellikle genç ve yeni evli çiftler, hayal ettikleri modern yaşam tarzının tüm olanaklarını bir arada buluyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu modern ve işlevsel daireleri tercih edenler, her türlü hizmetlerini rezidans servisinden alabilecekler.

Çengelköy Park Evleri

65.000 m2 arsa alanı üzerine 45.000 m2 inşaat alanına sahip Çengelköy Park Evleri, 73 residence daire, 116 adet çatı - bahçe dubleks ve 27 adet villa olmak üzere toplamda 216 adet konuttan meydana gelmektedir. Çengelköy Park Evleri'nin sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, fitness center, kafe, kapalı otopark, market, restoran, sauna, süs havuzu, yürüyüş parkuru ve tenis kortu sıralanıyor.

Color Flats

1.600 m2 arsa alanı üzerine 10.000 m2 inşaat alanına sahip Color Flats, 2 blok, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçenkelerinden toplamda 54 daireden meydana gelmektedir. Diktaş Yapı'nın Ümraniye İkbal Caddesinde, planlanan metro durağının bitişiğinde, Ataşehir Finans Merkezi'ne komşu olan proje ulaşım kolaylığı, resepsiyon hizmeti ve inşaat kalitesi ile faklılaşıyor. Color Flats projesi sosyal ve ortak alanları ile dikkat çekiyor. Resepsiyon, bekleme salonu, posta odası, güvenlik, 7/24 kameralı site güvenliği, kapalı otoparktan her daireye ulaşım imkanı, süs havuzları, basketbol sahası, yürüyüş yolları, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, plates, yoga alanları, Kamelya ve mangallı kamelyalar, her dairenin ortak depo alanı, jeneratör, çocuk parkı, kapalı hobi ve oyun odası, bisiklet park sistemi, su deposu, geri dönüşümlü çöp kutuları, merkezi uydu sistemi, merkezi internet alt yapısı, hobi, toplantı odası ve parti evi, çift asansör yer alıyor.

360 Kurtköy

52.000 m2 arsa alanı üzerine 102.000 m2 inşaat alanına sahip 360 Kurtköy, 2,5+1'den 5,5+1' e daire seçeneklerinden toplamda 540 adet daire, 1000 metrekarelik sosyal alan, 1000 metrekarelik ticari alan, 2 adet anaokulu ve 1.500 kişilik kolejden meydana gelmektedir. Balkon, bahçe ve teras gibi kullanım alanlarının hakim olduğu 360 Kurtköy’ün sosyal donatıları arasında; yarı kapalı otopark, 2 adet açık ve 3 adet kapalı havuz, kamelya ve barbekü alanları, mini golf sahası, fitness-sauna-Türk hamamı- pilates ve yoga alanları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık voleybol- basketbol sahası ile açık ve kapalı kafeterya yer alıyor. Teknopark’a 2 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3.5 km, Kurtköy Metrosu’na 2.5 km mesafede bulunan 360 Kurtköy, Viaport AVM’ye 4.5 km, Atlantis AVM’ye ise 3 km uzaklıkta yükseliyor.

Tuana Evleri

4.850 m2 arsa alanı üzerine 15.000 m2 inşaat alanına sahip Tuana Evleri, 6 blok ve 120 daireden oluşmaktadır. Kentin sorunlarından uzak, yepyeni bir yaşam merkezi var artık: Tuana Evleri. Huzur, güven ve kalitenin sembolü AGS Grup uzmanlığıyla inşa edilen Tuana Evlerindeki her ayrıntı, yaşam kalitenizi yükseltecek şekilde tasarlandı. Proje Sabiha Gökçen Havaalanına 2 km, Tem Otoyolu Kurtköy Gişeleri 3.5 km, E-5 Karayolu 7 km, E-5 ve TEM Bağlantı Yolu 250 metre, Pendik - Yalova Feribot İskelesi 8.2 km, Deniz Otobüsü 8.3 km, Pendik Tren garı 7.7 km, Sahil Yolu 8.2 km uzaklıktadır.

Yeşil Vadi Konakları

180.000 m2 arsa alanı üzerine 128.400 m2 inşaat alanına sahip Yeşil Vadi Konakları, 627 adet konuttan meydana gelmektedir. Okul, kreş, alışveriş merkezi, cami, spor alanları, yüzme havuzu, göletler, yürüyüş parkurları, kapalı otopark alanları, kafeterya, restoran, sosyal tesisler gibi avantajlar sunmaktadır. Ayrıca , parmak iziyle açılan, yüksek emniyetli daire giriş kapısı ve dairelere ait 2 araçlık kapalı otopark dısında misafir otoparkıda bulunmaktadır. Yeşil Vadi Konakları, Boğaziçi Köprüsü’ne 5, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Corner Park

21.000 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan Corner Park projesinde, 126 adet konut yer almaktadır. Corner Park projesinde 76 metrekare ile 332 metrekare büyüklükleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 normal daire ve çatı dubleksleri olamk üzere çok farklı seçeneklerde daire tipleri mevcuttur. Corner Projesi kapsamında yer alan,Corner Bazaar'da 23 adet dükkan yer alıyor.Corner Bazaar'da yer alan 9 dükkan Corner Park projesinin altında planlandı.Toplam 3740 m2 olmak üzere 17 dükkan ve 991 m2 depoya sahip istenirse 7 ayrı markanın bulunacağı istenirse tek mağaza olabilecek 2300 m2'lik alan ile Corner Bazaar bulunmaktadır.

Nef Sancaktepe

17,916 m2 alan üzerinde 61.665 m2 inşaat alanına sahip Nef Sancaktepe 19, 6 adet blokta; 60 m2 ile 180 m2 arasında büyüklüklere sahip, 205 adet 1+1 daire, 42 adet 1,5+1 daire, 152 adet 2+1 daire ve 40 adet 3+1 daire olmak üzere toplamda 439 adet konut bulunmaktadır. Bir Nef keşfi olan FOLDHOME, tüm dünyada sadece Nef projelerinde kullanılıyor. FOLDHOME sistemi, evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, fitness salonu, Playstation odası, sinema odası gibi 24 farklı özel alanı hizmetinize sunuyor. Dört tarafı ormanlarla çevrili Nef Sancaktepe 19 mimarisi ve sosyal imkanlarıyla şehirde her gün tatil hissi yaşatmayı amaçlıyor.

Tuzla Port

17.000 m2 arsa alnı üzerine 80.000 m2 inşaat alanına sahip Tuzla Port, 4 blok, 1+1, 2+1, 2+1 bahçe katı, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 bahçe katı, 3+1 dublex, 5+2 dublex daire seçeneklerinden toplamda 202 Daire ve 70 Mağazadan oluşmaktadır. Tuzla Port'un sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, fitness center, spor salonu, oyun salonu, mağaza, eğlence merkezi, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır.

İstanbul 216

11.350 m2 arsa alanı üzerinde 90.000 m2 inşaat alanına sahip İstanbul 216 projesi 3 adet blok ve 541 adet lüks konuttan meydana gelmektedir. Günlük yaşamın gerektirdiği sosyal aktivite ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak imkanların yer aldığı İstanbul 216 projesinde ayrıcalıklı ve standart üstü bir yaşam sizleri bekliyor. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, fitness, sosyal tesis, cafe ve restaurant, çocuk parkı, yürüyüş alanları ve daha birçok sosyal donatı sizler için tasarlanmış ve projeye eklenmiştir.

Concord İstanbul

21.500 m2 arsa alanı üzerine 212.000 m2 inşaat alanına sahip Concord İstanbul 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi dairelerden toplam 1.175 adet rezidans daireden oluşmaktadır. Dairelerin büyüklüğü 47,47 ile 133,29 metrekare arasında değişmektedir. Projenin % 70’i yeşil alan ve sosyal tesis olarak tasarlanmıştır.Sosyal olanakları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark, sauna, fitness center, hamam, servis hizmetleri, kafeterya gibi imkanlar bulunmaktadır. İstanbul çok hızlı yaşayan bir şehir. Ve bu yoğun temponun içinde, bizler için 5 dakikanın bile önemi var. Concord İstanbul, şehrin en merkezi lokasyonlarından birinde, Fikirtepe Kadıköy’de yükseliyor. Projenin muhteşem konumu sayesinde işle ev arasında uzun mesafeler kat etmeniz gerekmiyor. E-5’in yanıbaşında, yeni hizmete giren Metro hattının ise üzerinde bulunan bu şık proje, şehrin kozmopolit yaşamına yeni bir renk getirmeye hazır.

Rings İstanbul

138.000 m2 arsa alanı üzerine 400.000 m2 inşaat alanına sahip Rings İstanbul, 1.500 adet konut, AVM ve sosyal tesislerden meydana gelmektedir. Rings İstanbul Sancaktepe'nin sosyal imkanları arasında basketbol sahaları, fitness center, tenis kortları, mini golf sahası, futbol sahaları, teraslar, yüzme havuzu ve spa mevcuttur. Kartal’a 5, Ataşehir’e 10 dk. mesafede bulunan Rings Rezidans, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca 2019 yılında açılacak metro hattı ( Veysel Karani Durağı) Rings Rezidans’ın girişinde yer alacak.

Alemdağ Emlak Konutları

75.600 m2 arsa üzerine 207.806 m2 inşaat alanına sahip Alemdağ Emlak Konutları, 1.192 konuttan meydan gelmektedir. Alemdağ Emlak Konutları İstanbul ili, Çekmeköy ilçesi 526 ada/1 parselde sizi düşlediğiniz bir yaşama davet ediyor. Hep istediğiniz, doğayla iç içe ama şehre yakın, en üst seviyede güvenlikle donatılmış, sosyal imkanları olan, yeni dostluklar kurabileceğiniz, çocuğunuzun güvenle oyun oynayabileceği, kalitesi yüksek bir yaşam … Alemdağ Emlak Konutları'nda 75.600 metrekarelik konut alanının %80'i yeşil alan olarak ayrıldı. Yorucu bir günün ardından sevdiklerinizle vakit geçirip, stres atmak istediğinizde site içerisinde bulunan sosyal aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

Sinpaş Gökorman

11.200 m2 arsa alanı üzerine 76.540 m2 inşaat alanına sahip Sinpaş Gökorman, 1+1 daireden 4+1 daire tipine toplamda 420 adet konuttan oluşmaktadır. Sinpaş Gökorman Sosyal Donatılar: 7/24 Güvenlik, Kameralı Güvenlik, Açık Otopark, Kapalı Otopark, Kapalı Yüzme Havuzu, Açık yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Cafe, Restoran, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Fitness Salonu, Çocuk Parkı, Basketbol Sahası, Futbol Sahası, Voleybol Sahası, Kamelya, Yürüyüş Alanları, Yeşil Alan, Sosyal Tesis, Göl, Gölet, Amfi Tiyatro, Orman Manzarası

Acarblu

20.000 m2 arsa alanı üzerine 120.000 m2 inşaat alanına sahip Acar Blu, 24 katlı ikiz kule, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve PH dairelerden toplamda 240 adet daireden oluşmaktadır. Acarblu Rezidans'ta yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 24 yaşam katlı ikiz kulelerde toplam 240 daireden oluşan AcarBlu Rezidans, 10.000m2 yeşil alan, tartar pistli yürüyüş parkuru, 245m2 çocuk oyun alanı, 24 saat doktorlu ambulans hizmeti ve hali hazırda yaşayan bir site olan Acarkent’in tüm sosyal ve ticari imkanlarıyla, mahalle sıcaklığını rezidans konforu ile birleştirmektedir.

Aydos Land

38.762 m2 arsa alanı üzerine 56.681 m2 inşaat alanına sahip Aydos Land, 10 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden toplamda 600 adet konut ve 34 adet ticari üniteden meydana gelmektedir. Dilediğiniz zaman site içi yürüyüş parkurunda temiz oksijeni soluyarak yürüyüş yapabilecek, dilediğiniz zaman ise hemen yanı başınızdaki Aydos Ormanı’nda sevdiklerinizle birlikte doğa yürüyüşü (Trekking) yapabileceksiniz. Kapalı spor salonunda jimnastiğiniz yaparak sporu hayatınızın vazgeçilmezleri arasında sıralayacaksınız. Açık yüzme havuzu, havuz cafe, mini basket sahası, su oyunları, aktivite alanları, çocuk oyun parkları, fitness club, toplantı odaları ve istediğiniz an kullanıma sunulacak zengin sosyal donatı alanları sayesinde yaşamızın konforu ve kalitesi maksimum seviyelere taşınacak…

Deluxia Palace

23.200 m2 arsa üzerine 100.000 m2 inşaat alanına sahip Deluxia Palace, 482 adet konuttan oluşmaktadır. Deluxia, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Batı Ataşehir’de 2 rezidans binası olarak kuruluyor. E-5 ve Tem bağlantılarıyla İstanbul’un her köşesine, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla ise dünyanın 4 bir köşesine kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor. Üstelik Deluxia, Bağdat Caddesi ve Palladium Alışveriş Merkezi’ne birkaç kilometre, 12.000 kişilik spor salonu, cafeler, mağazalar ve sinema salonlarının bulunacağı İstanbul’un yeni yaşam merkezi Fenerbahçe Arena’ya ise sadece birkaç adım mesafede. Önümüzdeki yıllarda tamamlanması planlanan İstanbul Finans Merkezi’nin de tam karşısında olan Deluxia projesi, şehrin gürültüsünden uzak ama şehre yakın yaşamak isteyenler için her yönden avantajlı bir konumda.

Kentplus Centrium

22.000 m2 arsa üzerine 110.000 m2 inşaat alanına sahip Kentplus Centrium, 3 bloktan oluşan “Centrium Park” ve 1 rezidanstan oluşan “Centrium Tower” ile 796 daireden oluşuyor. Projede dört bloktan her birinin konumlandırılması arazi yapısına uygun olarak gerçekleştirildi. Bu konumlandırmada ayrıca, blokların birbirinin ışığını ve manzarasını kesmemesine dikkat edildi. Böylece her blokta, uçsuz bucaksız orman ve deniz manzarası KentPlus Centrium sakinlerinin seyir zevki için özellikle korunmuş oldu. Proje genelinde her beğeniye ve ihtiyaca uygun deniz ve orman manzaralı 52 çeşit daire bulunmakta. KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifleri ile yer almakta.

Çukurova Balkon

8.200 m2 arsa üzerine 50.000 m2 inşaat alanına sahip Çukurova Balkon, 19 ve 20 katlı 2 blok, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 261 konuttan ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Çukurova Balkon’un sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Zemin kattaki kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Otoparktan dairelere geçiş yapmak da mümkün. Tüm bina sakinleri tarafından çok amaçlı kullanılabilen hobi odalarında masa tenisi oynamak ya da doğum günü gibi özel günleri kutlamak mümkün. Zemin katta bulunan depo alanları ise ardiye olarak kullanabiliyor.

Gökdeniz Kartal

7.080 m2 üzerine 35.000 m2 inşaat alanına sahip Gökdeniz Kartal, 2 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe dubleksinden oluşan 17 farklı tip 204 adet daireden oluşmaktadır. Denize sözde değil, adreste yakın olan, Kartal’ın nezih bölgesindeki yerleşimde; havuz (yarı olimpik ve çocuk), fitness (teknolojik ekipmanlar), sauna, tenis, basketbol, cafe, tv salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi gibi çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçları düşünüldü. Gökdeniz Kartal projesinde yer alan açık ve kapalı otoparklar sayesinde metropol yaşamının en büyük sorunlarından biri olan park yeri bulma sıkıntısı sizler için problem olmaktan çıkıyor. Ayrıca projede 24 saat güvenlik de hizmetinizde olacak.

Aqua City 2010

56.209 m2 arsa alanı üzerine 100.000 m2 inşaat alanına sahip Aqua City 2010, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 1.118 adet konuttan meydana gelmektedir. Aqua City 2010, bir uçtan bir uca uzanan gölü, açık ve kapalı yüzme havuzları, 365 gün spor yapabileceğiniz kapalı spor salonu imkanlarıyla be zengin sosyal yaşamıyla sizi ayrıcalıklı bir yaşama başlamaya davet ediyor. Sağlık birim, mini konser alanı, Türk hamamı, yarı olimpik açık havuz, kapalı havuz, fitness center, spa, yoga ve plates salonları, çocuk havuzu, kapalı spor salonu ve tenis kortu Aqua City 2010'un sosyal donatıları arasında yer alıyor. Aqua City 2010'un çarşısın içinde; dükkanlar, şarküteri, kuru temizleme, lostra, terzi, eczane, pastane, cafe ve restoranlar mevcut.

Pega Kartal

15.536 m2 arsa alanı üzerine 39.600 m2 inşaat alanına sahip Pega Kartal; 32 katlı tek blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplam 200 adet daire, 28 home ofis ve 11 mağaza yer almaktadır. Pega Kartal’daki rezidanslar deniz ve Adalar manzarasına sahip olması ile de dikkat çekiyor.Pega Kartal'nin sosyal donatıları arasında restaurant, cafe, açık ve kapalı otopark, yeşil alan, 24 saat güvenlik, sosyal tesis, spor ve fitness salonu, hamam, sauna ve spa merkezi gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Ana yollara ve köprülere olan mesafesi: E-5 karayoluna 2 dk mesafe, TEM otoyoluna 10 dk mesafe. Sahile sadece 5 dk mesafede, Metro istasyonuna birkaç dk yürüme mesafesinde, E-5 bağlantı yolunun hemen yanıbaşında, Sabiha Gökçen Havalimanına 15 dk, mesafede konumlanıyor.

Selçuklu Vadi

29.000 m2 arsa alanı üzerine 105.000 m2 inşaat alanına sahip Selçuklu Vadi, 8 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelerden toplamda 439 adet daireden meydana gelmektedir. Selçuklu Vadi'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve sauna mevcut. Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe'yi birbirine bağlayan metro hattı toplam 22 km ve 16 istasyonu ile 2019 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Saatte 55000 yolcu taşıması planlanan hattın hizmete girmesiyle, Sancaktepe'ye yolculuk süreleri; Üsküdar 24 dk, Yenikapı 36 dk, Taksim 44 dk, Atatürk Havalimanı 68 dk, Olimpiyat Stadı’na 71 dakikaya inmektedir.

Alteras

7.650 m2 arsa üzerine 13.265 m2 inşaat alanına sahip Alteras, 2 blok, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daire seçeneklerinden toplamda 78 daireden oluşmaktadır. Proje içerisinde hem açık hem kapalı çocuk oyun alanları, sauna, hamam , fitness salonu, pilates alanları, yürüme parkuruyla birlikte her daire için 5m2 depo ve her daireye bir araç olacak şekilde kapalı otoparkı mevcuttur. Ayrıca proje; çevre duvarları, güvenlik ve 7/24 kayıt altında olan kamera sistemiyle site yaşamı daha güvenli hale getirilmiştir. Projede önceliğimiz ekonomik ve tasarruflu bir yaşam alanı yaratmaktı. Bu kapsamda, site içerisinde geri dönüşümü mümkün olan atık-sıvı yağlar, cam, plastik şişe, atık pil, artan ekmek gibi ürünlerin merkezi toplama sistemleriyle değerlendirilmesi düşünülmüştür.

Arkeon Evleri

315.000 m2 arsa alanı üzerine 370.000 m2 inşaat alanına sahip Arkeon Evleri, 12 tipte toplam 345 konuttan meydana gelmektedir. Projede; 4 adet açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, alışveriş birimleri, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, sauna vb. sosyal olanaklar mevcuttur. Projelendirmenin genel kurgusu, değişik aile büyüklerinin ihtiyacını karşılayan, yaşam kalitelerine ve kültürlerine uyarlanabilir alanlar sunan, gelenekseli geleceğe taşıma gayretinde olan; yapı standartlarına ve yapı fiziği kurallarına uygun; ısı, ses, su yalıtımları ile ilgili yönetmeliklerin istediği düzeylerin sağlandığı, çift dış duvarlı, duvar ve çatı arası doğal havalandırmaya olanaklı, boya ve bakım gerektirmeyecek yapı elemanları ile bir yapı sistemi oluşturulması ve bu yapıların çağdaş şehircilik yaklaşımları ile tasarlanmış bir kent parçası olması fikrinin hayata geçirilmesi önerisidir.

Uplife Kadıköy

16.144 m2 arsa üzerine konumlanan 125.010 m2 inşaat alanına sahip Uplife Kadıköy, 4 bloktan ve 1+1, 2+1 ve 3+1’lerden oluşan 830 konut ve 20 ticari ünite yer alacaktır. Uplife Kadıköy’de 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 57,93 metrekare ile 129,16 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede toplam 931 otopark alanı yer alırken her daireye 1 adet otopark tahsis ediliyor. UPLife Kadıköy, bugünün en yenilikçi ve sıra dışı bakış açılarıyla geleceğin çizgilerinden ilham alarak tasarlandı. Üçü 23, biri 22 katlı 4 kulesinin fütüristik yalınlığı ve minimalist tavrı, geçmişin modernizmiyle geleceğin teknolojik hayal gücünü bir araya getirdi. UPLife Kadıköy her açıdan mimari yaratıcılığın ve kusursuzluğun etkileyici bir bileşimi.

Park Residence Cadde

44.000 m2 arsa alanı üzerine 150.000 m2 inşaat alanına sahip Park Residence Cadde, 44 katlı 4 blok, 1+1’den 4+1’e varan farklı daire tiplerinden toplamda 341 adet konuttan meydana gelmektedir. Bağdat Caddesi Park Residence Cadde'nin sosyal alanları; spinning stüdyosu, manzaralı lounge alanları, yürüyüş parkuru, concierge ve güvenlik hizmetleri, çocuk ve genç oyun odaları, aletli pilates alanı,toplantı odaları, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, fitness salonu, yoga stüdyosu ve ısıtma sistemli açık yüzme havuzundan oluşuyor.

Helenium Wings

16.500 m2 arsa üzerine, 70.000 m2 inşaat alanına sahip Helenium Wings, her katında ortak kat bahçeleri bulunan 3 adet bloktan, bahçesiyle doğanın sıcaklığını, konforuyla kentin imkânlarını sunan villalardan ve bütün bunların ortasında, tepeden tırnağa zarafet ve yaşama keyfi sunan rezidanstan oluşan bir projedir. Helenium Wings, her katında ortak kat bahçeleri bulunan 3 adet bloktan oluşan bir rezidanstan projesidir.Helenium Wings projesinde 49 adet stüdyo, 146 adet 1+1, 132 adet 2+1, 18 adet 3+1 daire, 12 adet villa, 31 adet dükkan bulunmaktadır. Yaklaşık 12.000 m2 yeşil alana sahip projede tüm sosyal olanaklara yer verilmektedir.

Msy Pendix

3.500 m2 arsa üzerine 28.000 m2 inşaat alanına sahip Msy Pendix, tek blokta, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks daireler olmak üzere toplamda 212 konuttan meydana geliyor. MsyPendix projesinde, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal tesis, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitnes center, spor salonu, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanları yer alıyor. Metro durağına yürüyerek 2 dakikalık mesafede bulunan projenin Sabiha Gökçen Havaalanı'na uzaklığı sadece 15 dakika. MsyPendix projesi deniz otobüsü ve hızlı trene de oldukça yakın. Ayrıca projedeki daireler deniz ve Adalar manzarasına sahip.

Almondhill

105.817 m2 arsa alanı üzerine 200.000 m2 inşaat alanına sahip Almondhill, 7 katlı 22 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1daire tiplerinden toplamda 712 adet konuttan meydana gelmektedir. Almondhill projesi; 3 adet açık, 1 adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, yaklaşık 1500 araçlık kapalı otopark alanı, sosyal ve spor tesisleri, kafe ve restoranlar, süpermarket, lostra, bay-bayan kuaför, kuru temizleme, buhar odası, güzellik merkezi, bay-bayan kuaför ve masaj odaları ile ideal bir yaşam alanı sunmaktadır. Almondhill Projesi sadece insan yaşamına değil, doğaya da katkı sağlamak felsefesi ile yola çıkmış olup, proje kapsamında geniş yeşil alan uygulaması gerçekleştirilmiştir. Almondhill Sitesi çevre yollarına 5 dakika mesafede konumlandırılmış, İstanbul'un en nezih merkezinler yakın lokasyonda, Boğaziçi ve FSM köprülerine 10 dakika mesafede.

İdealist Kent

330.000 m2 arsa alanı üzerine 282.218 m2 inşaat alanına sahip İdealist Kent, 25 blokta 883 adet konut ve 250 adet villadan meydana gelmektedir. İdealist Kent'te tek tuşla acil durum ihbarı, açık ve kapalı otopark imkanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı sosyal tesisler size yaz ve kış 365 gün 24 saat hizmet vermek için tasarlanmıştır. İdealist Kent'te gölet, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, site içinde okulları ve kapısında metro durağı bulunmaktadır.

Kentplus Ataşehir

121.000 m2 arsa üzerine 435.000 m2 inşaat alanına sahip KentPlus Ataşehir Projesinde; 6 ayrı site de 33 bloktan meydana gelen toplam 2044 daire yer almaktadır. Farklı büyüklükteki daire seçenekleri, birinci sınıf malzeme seçimi ve fonksiyonel çözümleriyle beklentileri maksimum düzeyde karşılayan KentPlus Ataşehir, güvenli, çağdaş, standartların üzerinde yenilikçi konutları ile enerjik ve yaşayan bir kimliğe sahip. Plus konseptiyle hayata geçirilen Kentplus Ataşehir'de, depreme karşı en güvenli inşaat yöntemlerinden biri olan tünel kalıp teknolojisiyle deprem güvenliği en üst seviyede sağlandı.

216 koru Plus

6.230 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan 216 Koru Plus projesi, 13 katlı üç bloktan meydana gelmektedir. Projede: 250 adet daire bulunuyor. Projede ağırlıklı olarak 2+1 olmak üzere, 3+1 ve 3+1 dubleks daire tipleri yer alıyor. 216 Koru Plus projesinde dairelerin alanları 87,5 metrekare ile 153 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Tüm detayları ile rahatlığınız düşünülerek projelendirilen, üstelik cebinizi de düşünen bir proje. Ayrıca çocuklarınız için geliştirilmiş yaklaşık 200 m2’lik kapalı oyun alanı ile yepyeni bir proje. Taşdelen Mesire Alanı çok yakınınızda, sağlıklı bir hayat sadece 100 metre uzağınızda, bisikletinizle dinamik parkurlar elinizin altında. Doğa ile iç içe bir yaşam hayal değil, Taşdelen ormanlarının yanındaki 216 Koru Plus’ta komşunuz doğa.

Narlife

29.500 m2 arsa alanı üzerine 122.668 m2 inşaat alanına sahip Narlife, 14 katlı A Blok. 12, 11 ve 9 katlı B Blok. 6 katlı C Blok ile Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 609 adet konuttan meydana gelmektedir. Narlife projesinde yaklaşık 2 bin metrekare büyüklüğünde kapalı sosyal tesis alanı, olimpiğe yakın açık yüzme havuzu, spor tesisleri, yürüyüş parkurları, fitness center, sauna, çok amaçlı salon (sinema ve toplantı), cafe ve site marketi bulunuyor. İstanbul Maltepe İlçesi, Zümrütevler Mahallesi, Büyükbakkalköy Yolu üzerinde, Aydos Ormanlarına sınır bir konumda, önü açık Marmara Denizi ve Adlar manzarasına sahip olan Narlife E-5 Karayoluna 3 km mesafede bulunuyor.

Sinpaş Köyceğiz

35.000 m2 arsa alanı üzerine 130.000 m2 inşaat alanına sahip Sinpaş Köyceğiz, 15 katlı 13 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 291 adet konuttan meydana gelmektedir. Proje; içerisinde fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, meyve bahçeleri, köy pazarı, köy meydanı, gölet, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar bulunmaktadır.

New City

11.650 m2 arsa alanı üzerine 80.000 m2 inşaat alanına sahip New City, 7 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks daire seçeneklerinden toplamda 288 adet daireden meydana gelmektedir. Site içerisinde açık ve kapalı olmak üzere ortak yüzme havuzu, sosyal alanlar, çocuk parkı, tenis kortu, basket sahası, açık ve kapalı otopark, market ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır.

Dekon Silva

12.700 m2 arsa üzerine 55.000 m2 inşaat alanına sahip Dekon Silva, 1+1, 2+1, 3+1 Normal ve Bahçe Katı, 3+1, 4+1 Bahçe Dubleks, 2+1, 3+1 Çatı Dubleks dairetiplarinden toplamda 260 daireden oluşmaktadır. Daire sahipleri için tamamı kapalı otopark, misafir araçları için açık otopark alanları olacaktır. Bisiklet ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Silva’ da, açık yüzme havuzları, spor sahaları, çocuk oyun alanları, sosyal tesis binası içinde fitness, cafe, tv salonu bulunmaktadır. Silva sizi konumuyla da bir adım ileri taşıyor. Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Köprü projelerinin güzergahı doğrultusunda birinci dereceden etki alanına giren Alemdağ’da konumlandırılan Silva, size İstanbul’un yeni gözde yatırım merkezinde yaşama imkanı sunuyor.

Canan Residence

12.600 m2 arsa üzerine 63.000 m2 inşaat alanına sahip Canan Residence, 3 blokta, Penthouse'ları ve 1+1'den 4+1'e toplam 269 daireden oluşan bir projedir. Canan Residence projesinde 1+1 daireler 79,97 ve 89,37 m2, 2+1 daireler 128,19, 149,35 ve 158,76 m2, 3+1 daireler 213,26 m2 ve 4+1 daireler 227,24 m2 alanlarla dizayn edildi.

Ağaoğlu My Towerland

285.000 m2 arsa üzerine 1.000.000 m2 inşaat alanına sahip 11 blok, 2.535 konuttan oluşan My Towerland Ataşehir projesi, yıllık 36 milyon kilovat saate (kWs) ulaşan enerji ihtiyacının tamamı yenilenebilir enerji ile karşılanmaktadır. Ataşehir'in en değerli bölgesinde kurulan My Towerland, modern ve özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir noktada. Hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Mavi Kule

5.250 m2 arsa alanı üzerine 27.106 m2 inşaat alanına sahip Mavi Kule, 22 katlı tek blok halinde 86 konuttan meydana gelmektedir. Projenin, sosyal alanları arasında Alışveriş Merkezinden, Spor Salonlarına Açık ve Kapalı yüzme havuzlarından, Sauna, Türk Hamamı, Fitnes Merkezleri, Spor Komplekslerinden, Bilardo, satranç Üniteleri, Kafeterya, Restaurant ve Seyir Teraslarına kadar çağdaş yaşamın gerektirdiği her türlü kompleksi üstün estetik anlayışı ile çözümlemiş olan Mavi Kule; İstanbul'u seyretmenin Anadolu Yakasında ki bir başka önemli adresi olma özelliğini taşıyor. Mavi Kule projesi Pendik İDO İskelesi'ne 1.500 metre, E-5 ve sahil yoluna 700 metre mesafededir.

Norm İstanbul

14.717 m2 arsa üzerine 47.500 m2 inşaat alanına sahip Norm İstanbul, 12 katlı 5 blok, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden toplamda 401 adet daireden oluşmaktadır. MSY Yapı'nın Pendik'te 401 ailenin yaşayacağı projesinde; anaokulu, misafir konuk evleri, Çocuk ve yetişkin açık havuz, çocuk ve yetişkin kapalı havuz, vitamin bar, fitness, sauna, çocuk oyun odası, Playstation odası, müzik odası, karaoke odası, sinema salonu, 7/24 güvenlik, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, kamelya, açık ve kapalı otopark çocuk oyun parkı bulunmaktadır

Cordella Kartal

7.000 m2 arsa alanı üzerine 40.973 m2 inşaat alanına sahip Cordella Kartal, 17, 16 ve 15 katlı 3 adet blok ve 215 adet konuttan meydana gelmektedir. Proje içerisinde; açık-kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, çok amaçlı spor alanı, sauna, fitness center, süpermarket, çocuk oyun parkı, geniş peyzajlı dinlenme alanları bulunmaktadır. Cordella Kartal, Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada ve Marmara Denizi manzarasına sahip olmasının yanında merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Suadiye Sahil

10.200 m2 arsa alanı üzerine 30.000 m2 inşaat alanına sahip Suadiye Sahil, 8’i az katlı, biri 19 katlı olmak üzere toplam 9 blok, 140 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede, merkezi jeneratör ünitesi ile tüm ortak alanlarda ve dairelerde % 100 yedekli enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratör sistemi tesis edilecektir. Sistem, elektrik kesintisi olduğunda otomatik olarak devreye girecektir. Ayrıca ortak alanlar, hareket dedektörü kontrollü armatürler ile aydınlatılacaktır. Projede; birbirinden keyifli sosyal imkanların yer aldığı Suadiye Sahil projesi sizlere Suadiye'de havuz keyfi yapma ayrıcalığı sunuyor. Ayrıca projede; yürüyüş alanları, spor salonu, fitness, sosyal tesis, çocuk parkı, çocuk yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, kapalı otopark ve daha birçok sosyal donatı bulunuyor.

Sur Yapı İlkbahar

25.000 m2 arsa alanı üzerine 57.668 m2 inşaat alanına sahip Sur Yapı İlkbahar, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin farklı metrekareli tiplerinin yanı sıra bahçeli, dubleks, geniş teraslı daire seçeneklerinden toplamda 504 adet konuttan oluşmaktadır. Sur Yapı İlkbahar projesi, eşsiz peyzajıyla doğa ile uyum içinde bir yaşam vaat ediyor. Kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçlarından oluşan meyve bahçelerinin bulunduğu İlkbahar projesinde, her mevsim rengarenk açan çiçekler, geniş yeşil alanlar, uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları ile huzurlu bir yaşam sunmakta.

Pırlanta Göztepe

8.774 m2 arsa alanı üzerine 93.678 m2 inşaat alanına sahip Pırlanta Göztepe, 3 blok, 1+1’den 5+1’e kadar değişen daire seçeneklerinden toplamda 446 konut, 34 ticari üniteden oluşmaktadır. Pırlanta Göztepe sosyal donatılar olarak açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, fitness center, modern çarşı, kafe&restaurant, yürüyüş parkuru, görsel havuz sunuyor.

Helenium Garden

11.000 metrekare arsa alanı ve 40.000 m2 inşaat alanına sahiptir. Projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 312 adet daire bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ile keyifli bir yaşam alternatifi oluşturuyor.Kentin hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden Kurtköy'de yer alacak olan Helenium Garden ,ismini aldığı bahçe ve botanik kültürün hakkını geniş yeşik alanlarıyla vermiştir. Kentin imkanlarını içindeki çarşı ile evinize kadar getiren Helenium Garden, şehrin kalabalığından,doğanın sıcaklığına ulaşmak isteyenler için inşaa edilecektir.

Mahal Sancaktepe

15.640 m2 arsa alanı üzerine 45.948 m2 inşaat alanına sahip Mahal Sancaktepe, 6 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden toplamda 346 adet konuttan meydana gelmektedir. Mahal Sancaktepe; kapalı otoparkı, spor merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik sistemi ve birçok sosyal donatıları ile karşınızda. Arazisinin %79'u yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan Mahal Sancaktepe planlanmış alt yapısı ve güvenlik donanımları ile günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturuldu.

Ataman Karina

17.000 m2 arsa alanı üzerine 55.000 m2 inşaat alanına sahip Ataman Karina, stüdyo, 1+1, 2+1, teraslı 2+1, 3+1 ve teraslı 3+1 daire tiplerinden toplamda 437 adet konuttan meydana gelmektedir. Sosyal Donatılar ve Güvenlik, nitelikli konut projelerini sıradan yerleşim yerlerinden ayıran en temel özellikleridir. Ataman Karina Pendik’te yer alan sosyal donatılar bu düşünceyle, sene boyu kullanıma uygun ve kullanım kolaylığı gözetilerek geliştirildi. Tenis kortu ve basketbol potaları, renk bahçeleri, yüzme havuzu ve gölet projenin dışa açılan buluşma mekanları olurken, iç mekanlarda kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kütüphane, mini kulüp, sinema odası ve lounge bir araya gelerek keyifli vakit geçirme olanaklarını üst düzeye taşımakta.

Nar City

143.383 m2 arsa alanı üzerine 284.822 m2 inşaat alanına sahip Nar City, 5, 7, 9 ve 15 katlı 22 blok, 1.306 adet konuttan meydana gelmektedir. Narcity'nin sosyal alanlarında; açık ve kapalı yüzme havuzları, spor merkezi, tenis kortları, sosyal tesisler, yürüyüş ve bisiklet parkurları, meditasyon bahçesi, alışveriş merkezi, kapalı otopark ve güvenlik mevcuttur. Arazi eğimi sebebiyle Marmara denizi ve adalar manzarasına sahiptir. İstanbul Maltepe ilçesi Başıbüyük Mahallesi sınırlarında, Büyükbakkalköy yolu üzerinde bulunan Narcity, E-5 Karayoluna 3 km mesafede bulunuyor. Narcity, Seyrantepe ve Nish Adalar konut projeleriyle sınır durumundadır.

Mayavera

Mayavera, İstanbul’un Çekmeköy bölgesinde yer almaktadır. Yaklaşık 170.000 m² arazi üzerinde üç etaptan oluşan, 130 adet konut ve sosyal tesislerden oluşmaktadır.Villa, Townhouse ve Apartman daireleri, geniş rekreasyon alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve site günlük ihtiyaçları için ticari üniteler yer almaktadır. Villalar, 316m² ile 825m² arasında değişen brüt alanlarda A,A1, A2, B, C, D olmak üzere 6 farklı tipten oluşmaktadır. Apartman, 130m² ile 270m² arasında değişen brüt alanlarda, 5 farklı tipte tasarlanmıştır.

Sarissa

14.000 m2 arsa alanı üzerine 80.000 m2 inşaat alanına sahip Sarissa, 5 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 417 adet konuttan meydana gelmektedir. Sosyal donatı açısından da zengin olan sitede, cep sineması, mini golf sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları yer alıyor. Ayrıca sitede, çocuk oyun alanları, otopark, merkezi yerden ısıtma sistemi, tenis kortu, fitness salonu, çok yönlü spor sahaları da bulunuyor. İstanbul Ümraniye ilçesi, Şerifali Mahallesi, Turcan Caddesi Münervver sokak üzerinde bulunan Sarissa İstanbul projesi, Tem otoyolu Dudullu kavşağına 1.3 km, Ataşehir merkeze 3 dakika mesafede bulunmaktadır.

Antasya Residence

8.000 m2 arsa alanı üzerine 80.000 m2 inşaat alanına sahip Antasya Residence, 42 katlı tek blok, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden toplamda 617 adet residence daireden meydana gelmektedir. Antasya Rezidans ta; avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ile üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesis bulunmaktadır. CarrefourSa Ümraniye ile komşu olan Antasya Residence projesi Anadolu yakasında mevcut iki köprüye, Kadıköy'e, Üsküdar'a, Çekmeköy'e, Ataşehir'e, TEM gişelerine ve Kozyatağı'na kolaylıkla ulaşabilecek bir noktada yer alıyor.

Rota Aydınoğlu

8.000 m2 arsa alanı üzerine 68.000 m2 inşaat alanına sahip Rota Aydınoğlu, 6 blok, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş konutlardan toplam 450 adet daireden meydana gelmektedir. Proje kapsamında buhar odası, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, bilarto, masa tenisi, sauna, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark da bulunuyor. Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa SGK, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi gibi birçok sağlık kurumu çevrenizde olacak.

Cordella Tuzla

0.420 m2 arsa alanı üzerine 33.000 m2 inşaat alanına sahip Cordella Tuzla, 5 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden toplamda 216 adet konuttan oluşmaktadır. Cordella Tuzla sosyal alanları; 7/24 güvenlik sistemi, peyzaj alanları, anaokulu, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun alanları ve spor alanları bulunmaktadır. Tuzla tersaneler bölgesinin arkasında, Yayla Mahallesi sınırlarında bulunan proje, E-5 Karayolu paraleli Hatboyu caddesine cephe konumda bulunan Cordella Tuzla araç ulaşımını E-5 karayolu üzerinden sağlarken tren istasyonlarına 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. İş GYO iş merkezinin arkasında bulunan proje, Mimoza Evleri, Çınarlı Bahçe Konutları ve Tuzla Modern gibi nitelikli projeler ile komşu konumdadır.

Saklı Vadi Konakları

7.000 m2 arsa alanı üzerine 8.750 m2 inşaat alanına sahip Saklı Vadi Konakları, toplam 126 adet daireden meydana gelmektedir. Projenin %70 İ Yeşil Alan,sosyal Donatı Ve Peyzaja Ayrılmıştır. Benzersiz Peyzajı,açık Teras Bahçeleri,açık Alan Barbekü Bahçeleri,yürüyüş Parkurları,tenis Kortu,basketbol Sahasının Yanısıra,İşinizden Döndüğünüzde Saunada Günün Ağırlığınız Üzerinizden Atacak,peyzaj Ve Bahçeye Bakan Fitness Salonunda Sporunuzu Yapacak,Yine Sizin İçin Hazırlanmış Alanda Duşunuzu Alarak Dairenize Çıkacaksınız.

Metrolife Sancaktepe

20.000 m2 arsa üzerine 115.000 m2 inşaat alanına sahip Metrolife Sancaktepe, 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 554 daireden oluşmaktadır. Metrolife Sancaktepe'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, fitnes center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, kreş, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır.

Mavera Evleri

3.000 m2 arsa alanı üzerine 12.000 m2 inşaat alanına sahip Mavera Evleri, 3 blok, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden toplamda 72 adet daire ve 2 adet dükkandan oluşuyor. Mavera Evleri içerisinde, bahçe alanı, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark, site güvenliği, tüm bloklarda 2'şer adet asansör bulunmaktadır.

Exen İstanbul

155.000 m2 arsa alanı üzerine 188.615 m2 inşaat alanına sahip Exen İstanbul, 44 katlı bir residence bloğu ve 8 ve 13 kat arasında değişen yatay bloklar, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra bahçe ve teraslı ev tiplerinden toplamda 1.038 konuttan oluşmaktadır. Ayrıca; Türk hamamı, buhar banyosu, masaj odası, fitness alanı, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, golf sahası ve açık yüzme havuzu Exen İstanbul'un sosyal yaşam alanları arasında sıralanıyor.

Kent Life

56.000 m2 arsa alanı üzerine 110.000 m2 inşaat alanına sahip Kent Life, 1+1'den 3+1'e değişen daire seçeneklerinden toplam 704 konuttan meydana gelmektedir. Proje kapsamında; Tenis, basketbol ve voleybol alanları, mini golf sahası, yürüyüş parkuru, yazın kaykay, kışın buz pateni pisti olarak hizmet verecek açık alanlar, açık-kapalı havuz, çocuk havuzu ve fitness salonu bulunuyor.

Japon Evleri Ataşehir

950 m2 arsa üzerine 4.400 m2 inşaat alanına sahip Japon Evler Ataşehir projesi, iki adet ticari ünitesiyle birlikte 72 adet bağımsız bölüm residence ünitesinden meydana geliyor. 13 katlı tek binadan oluşan projede, 1+0 ve 1+1 oda sayısı seçeneklerinde 32 ve 49 m2 büyüklüğe sahip olan proje bir otel hizmeti sunuyor. Ataşehir’de alışılagelmiş konut yapılanmasının dışına çıkan Japon Evler, Uzak Doğu sanatlarından beslenen mimarisi ile sıra dışı bir konsept yaratıyor. Yaşama farklı bir boyut kazandırmak adına tasarlanan Japon Evler, Tem Otoyolu’nun hemen yanında ve kurulmakta olan Ataşehir Finans Merkezi’nin çaprazında konumlanıyor.

Ağaoğlu My City Ümraniye

26.000 m2 arsa alanı üzerine 48.270 m2 inşaat alanına sahip Ağaoğlu My City Ümraniye, 546 adet konuttan meydana gelmektedir. My City Agaoglu'nun MyClub çatısı altındaki sosyal tesisleri, kapalı otoparklari , 24 saat görev yapan güvenlik , teknik servis ile 12 saat görev yapan bahçıvan ve temizlik kadrosu mevcuttur.

Zer Kartal

11.000 m2 arazi üzerine 45.000 m2 inşaat alanına sahip Zer Kartal, 3 blok 15'er katlı diğer iki blok ise 7'şer katlı, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 320 konut bulunuyor. Projede ayrıca 4 bin 500 metrekare de ticari ünite alanı yer alıyor. Kartal'ın merkezi bir lokasyonunda konumlanan proje deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşam vaat ediyor. Zer Kartal projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açıkı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, hamam, basketbol sahası, voleybol sahası, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, kamelya, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Ege Boyu

40.548 m2 arsa alanı üzerine 114.390 m2 inşaat alanına sahip Ege Boyu, 28 Adet (Ege balıkçısından, markete, banka şubesinden, terziye kadar Ege konseptinde ticari birimlerin yer aldığı Ege Çarşısı) Ticari alan ve 644 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, fitness merkezi, sauna, buhar banyosu, yürüyüş-koşu parkuru, bisiklet parkuru, Amfi Tiyatro gibi sosyal donatılar bulunmaktadır.

Marmaroom

13.000 m2 arsa alanı üzerine 45.000 m2 inşaat alanına sahip Marmaroom, 3 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 oda sayısı seçeneğinden toplamda 259 adet konuttan meydana gelmektedir. Marmaroom‘da her bir daire için kapalı otopark, depo alanı, çocuk oyun alanları ve spor alanları, açık yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor. Konumu itibariyle Kadıköy-Kartal hattının orta noktasında bulunan proje, araçla D-100 (E-5) karayolu ve Maltepe/Huzurevi Metro istasyonlarına 4dk, Maltepe merkeze ve Sahilyolu’na 5 dk, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10dk uzaklıktadır.

Sinpaş Liva Turkuaz

52.006 m2 arsa alanı üzerine 125.036 m2 inşaat alanına sahip Sinpaş Liva Turkuaz, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden toplamda 824 adet daireden meydana gelmektedir. Liva Turkuaz'da doğal göletler, farklı konseptlerde adalar, çiçek bahçesi, aktivite alanı, gösteri amfisi, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları, kış bahçeleri, göl kenarında yürüyüş ve koşu parkuru, kafe ve vitamin bar, 1600 metrekarelik sosyal yaşam alanı, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, streetball alanı, fitness center, saunalar, türk hamamı, squash salonu gibi aktivite alanları bulunmaktadır. Sinpaş Liva Turkuaz projesi Viaport AVM'ye 7 kilometre, Meydan AVM'ye

Gate Of Anatolia

Gate of Anatolia projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükseliyor. 16.100 metrekare alan üzerinde inşa edilen Gate of Anatolia'da toplam 377 Konut + Rezidans ve AVM yer almaktadır. Dört blok ve bir rezidansın bulunduğu Gate Of Anatolia’da, tamamı balkonlu dairelerden oluşuyor. 16.000 mertekare proje alanına sahip olan Gate Of Anatolia'da büyüklükleri 75 ila 162 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Gate of Anatolia'nın sosyal imkanları arasında, kapalı yüzme havuzu, sauna, türk hamamı, fitnes salonları, restaurant, alışveriş merkezi, yürüyüş alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Newada

11.872 m2 arsa alanı üzerine 50.000 m2 inşaat alanına sahip Newada, 20 ve 26 katlı 2 blok ve 288 adet residence daireden meydana gelmektedir. Newada giriş katında toplam 2500m2 lik bir alanın ayrılmış olduğu butik, kuru temizleme, restoran, market gibi işyerleri ile site sakinlerinin yararlanabileceği servis bölümleri bulunmaktadır.

Major kurtköy

16.400 m2 arsa üzerine 44.750 m2 arsa alanına sahip Major Kurtköy, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden toplamda 224 adet daireden oluşmaktadır. Major Kurtköy'ün sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, fitnes center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır.

Roya Nova

3.000 m2 arsa üzerine 28.000 m2 inşaat alanına sahip Roya Nova, tek blok, 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden 255 adet konuttan meydana gelmektedir. Roya Nova Rezidans projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, hamam, cafe, restoran, sinema, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, çocuk oyun alanları, çocuk parkı, yürüyüş alanı, ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Roya Nova Rezidans'ın teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlanıyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold

20.000 m2 arsa alanı üzerine 87.678 m2 inşaat alanına sahip Ağaoğlu Andromeda Gold, zemin+51 kat ve toplam 398 daireden oluşmaktadır. Her katında bahçeleri, terastaki villa daireleri, fitness, sauna, buhar odaları, çocuk oyun alanlarıyla Andromeda Gold, size benzersiz bir dünya sunuyor. Bahçenizden deniz ve adalar manzarasına sahip olmak, kapalı yüzme havuzunda gökyüzünü izlemek size imkânsız göründüyse, Andromeda Gold'da bundan çok daha fazlasına tanık olacaksınız.

Optimum Gardens

10.029 m2 arsa üzerine 30.000 m2 inşat alanına sahip Optimum Gardens, farklı ölçü ve özelliklerde 1+1,2+1,3+1,4+1 ve bahçe kullanımlı daireler ile yaşam seçenekleri yer alıyor. Sosyal donanımları ile keyifli bir yaşam sunan Optimum Gardens projesinde yer alan spor alanlarında zinde,sağlıklı ve komşularınızla hoş sohbet olacaksınız. Projede, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu,Güneşlenme Alanları, Kapalı Otopark, Fitness Merkezi, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Çocuk Aktivite Alanı, Dvd Odası, Kafeterya, Basketbol Sahası bulunmaktadır. Metro projesinin yakın zamanda çalışmaya başlayacak olması, Sabiha Gökçen havalimanı-Pendik-Kartal bacağında konumlanan proje yatırımınızın gücünü arttırıyor.

Avlu Kurtköy

7.200 m2 arsa üzerine 19.000 m2 inşaat alanı ile , 1+1, 2+1 ve 3+1’lerden oluşan toplam 132 daireden oluşan Avlu Kurtköy, şehir yaşamından kopmadan konforlu ve huzurlu yaşam isteyenler için özenle hazırlandı. Hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detayın düşünüldüğü Avlu Kurtköy, sosyal alanları ile şehrin ortasında sizi özel hissettirecek bir yaşam vadediyor. Avlu Kurtköy, peyzaj düzenlemesi yapılmış sosyal alan ve gezi bahçesi ile 2.600 m2 yeşil alanı ve çocuk parkları ile size İstanbul içerisinde büyük bir doğal park yaşamı sunuyor. Sosyal Tesis, açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, fitness center, kafe, restaurant, yürüyüş parkuru, görsel havuz bulunmaktadır.

Ziverbey 34

3.500 m2 arsa alanı üzerine 16.500 m2 inşaat alanına sahip Ziverbey 34, 3 katlı tarihi köşk bloğu ile 20 katlı 60 dairelik rezidans bloğunu içeren 2 bloktan oluşmaktadır. İstanbul Kadıköy de, Kadıköy’ün en merkezi noktalarından birinde yer alan arazi üzerinde geliştirilmekte olan proje, Kadıköy’ün ana arterlerinden olan Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde yer alan Ziverbey Residence, büyük ulaşım kolaylığına sahip olması nedeniyle bölgenin en ilgi gösterilen projelerinden biri haline gelmektedir. Ziverbey 34'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, sauna, fitness center, spor salonu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, yürüyüş alanı ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Vogue Kurtköy

6.000 m2 arsa alanı üzerine 32.000 m2 inşaat alanına sahip Vogue Kurtköy, 3 blok, hepsi 1+1 dairelerden toplamda 243 adet daire ve 13 adet ticari üniteden oluşmaktadır. Isı ve ses yalıtımlı duvarlardan alüminyum kompozit panel modern cepheye, peyzajdan trafoya, altyapı tesisatlarından jeneratöre kadar her şeyin son teknoloji ile tasarlandığı dairelerde, en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Ulaşım kolaylığı açısından İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden biri olan Kurtköy’de, TEM’e ve Viaport AVM’ye 2 km uzaklıkta, Pendik Marina’ya ise 11 km uzaklıktayız.

Park Residences Cadde

44.000 m2 arsa alanı üzerine 150.000 m2 inşaat alanına sahip Park Residences Cadde, 44 katlı 4 blok, 1+1’den 4+1’e varan farklı daire tiplerinden toplamda 341 adet konuttan meydana gelmektedir. Bağdat Caddesi Park Residence Cadde'nin sosyal alanları; spinning stüdyosu, manzaralı lounge alanları, yürüyüş parkuru, concierge ve güvenlik hizmetleri, çocuk ve genç oyun odaları, aletli pilates alanı,toplantı odaları, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, fitness salonu, yoga stüdyosu ve ısıtma sistemli açık yüzme havuzundan oluşuyor.

Manzara 7/24

4.000 m2 arsa alanı üzerine 20.000 m2 inşaat alanına sahip Manzara 7/24, 3 blok, 52 adet 2+1, 48 adet 3+1, 12 adet çatı dubleksi ve 4 adet bahçe dubleksi olmak üzere toplamda 116 adet daireden meydana gelmektedir. Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan projede, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, güneşlenme terası, kamelyalar, süs havuzu, yürüyüş parkuru, şelale, kapalı otopark, kameralı güvenlik sistemi gibi hizmet ve sosyal imkanlar da projede yer alıyor. Metro durağına ve E-5’e 500 metre mesafede konumlanan Manzara 7/24 projesi Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne komşu, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2,5 kilometre mesafede konumlanıyor.

Still İstanbul

11.000 m2 arsa alanı üzerine 18.000 m2 inşaat alanına sahip Still İstanbul, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerindne toplamda 133 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede; Çocuk ve yetişkin oyun alanları, yazlık sinema, yeşilin her tonunun bulunduğu meyve bahçesi, yarı olimpik yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, teraslar, hobi ve dinlenme alanları bulunuyor. Stillisanbul Evleri, Kurtköy Yenişehir'de, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km, Viaport, Atlantis ve Pendorya Alışveriş Merkezleri'ne 5 dakika, Pendik Marina, F1 İstanbul Park, Bağdat Caddesi'ne ortalama 15 dakika uzaklıktadır.

Wloft Dragos

4.500 metrekare arsa alanı üzerinde, 15.000 metrekare inşaat alanına sahip WLoft Dragos, 73 - 74 metrekare olan değişik tiplerde 1+1′ler, alanları 109 ile123 metrekare arasında değişen 2+1′ler ve alanları 150 metrekare olan 3+1 konut tiplerinden oluşmaktadır. 55 metre boyunda 18 katlı tek bloktan meydana gelen projede, konutların tavan yüksekliği 3 metre olarak tasarlanmaktadır. Loft Dragos'ta; kapalı yüzme havuzu, fitness center, business center, sauna, restoran-cafe, sauna, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, voleybol sahası, tenis kortu, plates yer almaktadır. Tüm cepheleri deniz manzarasından pay alabilecek şekilde tasarlanan WLoft Dragos projesi Sahil yolu, minibüs yolu, metro durağı, D-100 ve deniz otobüsü hatlarının ortasında yükselecek.

Boutique Daça

22.600 m2 arsa alanı üzerine 25.500 m2 inşaat alanına sahip Boutique Daça, 5 katlı 7 blok, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçeneklerindne toplamda 351 adet konuttan meydana gelmektedir. Boutique Daça’da yer alan sosyal tesisler; Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, vitamin bar, aerobik alanları blokların tam ortasında yer almaktadır.

New Nişantepe

8.600 m2 arsa üzerine 27.103 m2 inşaat alanına sahip New Nişantepe, 4 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden toplamda 153 adet konuttan meydana gelmektedir. New Nişantepe Çekmeköy'ün sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, fitness center, spor salonu, sauna, kafe, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk parkı, yürüyüş alanı bulunmaktadır. Dört bloktan oluşan New Nişantepe bölgenin gözbebeği olmaya aday Çekmeköy Nişantepe mahallesinde Şile yolunun ve Alemdağ ormanlarının yanında, üçüncü Boğaz Köprüsü’nün bağlantı yollarının yakınında yükselmektedir.

Antteras

28.000 m2 arsa alanı üzerine 35.000 m2 inşaat alanına sahip Antteras, 2+1’den 5+1’e kadar değişik tipte konutlardan toplamda 108 adet dubleks daire ve 14 adet villadan meydana gelmektedir. 8.500 metrekare sosyal alan ayrılan projede panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı da yer alıyor. Otopark sistemini yeraltına alan proje hem araçların kalabalık görüntüsünü engelliyor, hem de güvenli park imkanı sağlıyor. Doğal yeşil alanların peyzaj tasarımında önemli bir yeri olan Antteras’ta ayrıca süs havuzu, gezinti alanları, çiçek bahçeleri ve dinlenme alanları da bulunuyor.

Terrace Koru

9.000 m2 arsa üzerine 14.500 m2 inşaat alanına sahip Terrace Koru, 5' er katlı 3 blok, 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks daire seçeneklerinden toplamda 154 konuttan meydana geliyor. Açık veya kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna ve buhar odası, çocuklar için oyun alanları, 7/24 CCTV’li özel güvenlik hizmeti ile doğal yaşamın güzelliğini modern hayatın konforuyla birleştiren Terrace Koru’da yaşam, her anından keyif alacağınız benzersiz bir deneyime dönüşüyor.

SİZE EN UYGUN PROJEYİ ÖNERELİM

Aradığınız projeyi hala bulamadınız mı?

Bize ihtiyacınızın detaylarından bahsedin, size en uygun projeleri Zimobi süzgecinden geçirerek, süslü satış cümleleri ile değil, satın alma kararı vermeden önce bilmeniz gereken temel bilgileri içerecek şekilde önerelim

Devam