Hayalindeki evi Türkiye'nin gözde projeleri arasında bul

Avrupa Yakası konut projeleri

294 Proje Mevcut

SİZE EN UYGUN PROJEYİ ÖNERELİM

Aradığınız projeyi hala bulamadınız mı?

Bize ihtiyacınızın detaylarından bahsedin, size en uygun projeleri Zimobi süzgecinden geçirerek, süslü satış cümleleri ile değil, satın alma kararı vermeden önce bilmeniz gereken temel bilgileri içerecek şekilde önerelim

Devam

Avrupa Yakası Konut Projeleri

Napolyon’un “Dünya tek bir devlet olsaydı başkenti İstanbul olurdu.” diyerek yücelttiği iki yakalı güzide şehrimiz İstanbul’un daha tarihi, daha yoğun, daha kalabalık ve daha hızlı kısmı olan Avrupa yakası, gerek yaşam standartları gerek ise sosyal avantajları bakımından Anadolu yakasının önünde yer almaktadır. Anadolu yakasının sakin ve dingin yaşam tarzına karşılık Avrupa yakası daha dinamik ve hızlı bir yaşam tarzına sahiptir. Ayrıca Avrupa yakası, sahip olduğu tarihi doku ile İstanbul’a gelen turistlerin daha çok gezip görme fırsatı bulduğu kısım olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda tüm Türkiye’de artan konut satış oranlarından en çok etkilenen il şüphesiz ki İstanbul olmuştur. Anadolu yakasında Tuzla, Maltepe, Kartal, Sancaktepe, Çekmeköy ve Beykoz gibi öne çıkan ilçelere karşılık Avrupa yakasının parlayan yıldızları ise Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Başakşehir ve Avcılar gibi toplu ulaşım ağları ile merkeze bağlanmış, şehirleşme yönünden daha düzgün ve sosyal avantajlara sahip ilçeler olmuştur. Bir ev sahibi olma fikri, birçok insanın hayallerini süslemektedir. Birçok insan bir ev sahibi olmak adına tüm yatırımlarını kontrol etmekte ve araştırmalarını buna göre yapmaktadır. İstanbul, ev sahibi olmak isteyenlerin tercihlerinde ilk sıralarda yer alan bir şehir olup Avrupa yakası da özellikle iş merkezlerine, eğlence merkezlerine, tarihi bölgelere ve popüler mekanlara olan yakınlığı ile tercih edilmektedir. Avrupa yakası konut projeleri bakımından oldukça zengin bir bölge olup adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca Avrupa yakası ev projeleri sadece İstanbul’da yeni bir ev sahibi olmak isteyenleri değil Avrupa yakası yeni projeleri bir yatırım fırsatı olarak gören yatırımcıları da ilgilendiren bir konudur. İstanbul Avrupa yakasında yaşamanın avantajlarından bahsedeceğimiz bu yazıda Avrupa yakası konutlarının ve Avrupa yakası projelerinin sizlere getireceği artıları sıralayacak ve Avrupa yakası hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

İstanbul’da Eğlencenin ve Etkinliklerin Merkezi: Avrupa Yakası

İstanbul denince akla elbette ki eğlence merkezleri ve müze, sergi, sinema, tiyatro, konser, dans ve festival gibi birçok etkinlik gelmektedir. Avrupa yakası, İstanbul’da eğlencenin ve etkinliklerin merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Avrupa yakasında akşam eğlenmek için dışarı çıkmanız ve kısa bir yolculuk ile istediğiniz yere varmanız mümkündür. Haftanın her günü ve her saati mutlaka bir etkinlik sizi beklemektedir. Gerek gece kulüpleri gerek ise boğazda yer alan büyük eğlence merkezleri ağırlıklı olarak Avrupa yakasında yer almaktadır. Yani burada yaşayanlar eğlenmek ya da bir sanatsal etkinliğe katılmak için kıta değiştirmek ya da köprü trafiği çekmek zorunda kalmazlar. Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Fatih gibi birçok etkinlik ve eğlence merkezini içerisinde barındıran ilçeler, Avrupa yakasında gece hayatının da merkezinde yer almaktadır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra İstanbul Avrupa yakası birçok yerli ve yabancı sanatçıyı da gerek özel konser ya da davetlerde veya festivallerde ağırlamaktadır. Bu nedenle Avrupa yakası sakinleri, istedikleri her eğlence ve etkinliğe hızlı bir şekilde ulaşabilmekte ve dünyaca ünlü birçok etkinliği yakından takip edebilmektedir.

Dinamik ve Canlılığı ile Ekonominin Can Damarı

İstanbul Avrupa yakası başta Levent ve Maslak gibi semtleri ile sadece İstanbul’un değil aynı zamanda Türkiye’nin ekonomisinde bir can damarıdır. İstanbul’daki iş merkezlerinin büyük bir çoğunluğuna ev sahipliği yapan Avrupa yakası bu nedenle daha yoğun bir nüfusa sahiptir. Buradaki iş merkezlerinde çalışan insanlar işlerine yakın yerlerde oturmak ve işe gidiş gelişlerinde problem yaşamamak için genellikle Avrupa yakasında oturmayı tercih etmektedir. Bu sebeple artan Avrupa yakası nüfusu, bu yakanın Anadolu yakasına nazaran daha canlı ve daha dinamik olmasını sağlamaktadır. Avrupa yakasının ekonomiye yaptığı bu büyük katkı elbette yanında birçok artı özelliği de getirmiştir. Dünyaca ünlü birçok fuar, sunum, kongre ya da konferans Avrupa yakasında yapılmakta, iş dünyasının önde gelen isimleri ve firmaları sıklıkla Avrupa yakasında bir araya gelmektedir. Bu da genç girişimciler ve genç çalışanlar için oldukça büyük bir deneyim fırsatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Avrupa yakası konut projeleri şehrin dinamizmine ve canlılığına bağlı olarak toplu ulaşım ağlarına yakın, sosyal imkanlar ile donatılmış, konforlu ve güvenli projelerdir. Bu nedenle Avrupa yakası sakinleri, işlerine yakın yerlerde yaşamanın yanı sıra bu projelerin kendilerine sunduğu sosyal imkanlar sayesinde de yaşam alanlarında verimli ve keyifli vakit geçirmektedir.

Tarihi Güzellikleri ile Büyüleyici Bir Şehir

Bilindiği üzere İstanbul ilk önce Avrupa yakasında kurulmuş, zaman içerisinde Anadolu yakasına da yayılmış bir şehirdir. İstanbul’un Eyüpsultan, Beşiktaş, Bakırköy ve Sarıyer gibi ilçelerinin tarihi 400 ila 600 yıl arasında değişirken “Eski İstanbul” denilen ve bugün Fatih ilçesi olarak adlandırılan bölgenin tarihi binlerce yıla dayanmaktadır. İstanbul, Türkiye Cumhuriyeti’nden önce Osmanlı İmparatorluğu’nu, ondan önce Doğu Roma (Bizans) İmparatorluğu’nu, ondan önce Latin İmparatorluğu ve Roma İmparatorluğu’nu görmüş, tarih ile yaşıt kabul edilen ve tüm dünyanın bildiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Hal böyle olunca İstanbul Avrupa yakası tarihi güzellikleri ile büyüleyici bir şehir görünümüne sahiptir. Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi, Beyazıt Kulesi, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Taksim, Beşiktaş ve Eyüpsultan başta olmak üzere Avrupa yakası birçok tarihi mekanı ve yapısı ile burada yaşayanlara tarih ile iç içe bir yaşam tarzı sunmaktadır. Ayrıca Avrupa yakası İstanbul’a gelen turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği birçok yeri de içerisinde barındırdığı için burada yaşamak bir anlamda her gün bir turiste yardımcı olabilmek ve onlarla kültürel paylaşımlarda bulunabilmek anlamını taşımaktadır. Bu da İstanbul’un tarihi dokusundan daha çok yararlanabilmek ve gerçek bir İstanbullu gibi hissedebilmek anlamına gelmektedir. Avrupa yakasının Anadolu yakasından ayrıldığı en temel farklardan biri olan tarihi doku, aynı zamanda İstanbul denince akla gelen birçok simgenin bu yakada olması ile de ilişkilendirilebilir. Sakinliği ve yeşil alanları ile öne çıkan Anadolu yakasına karşı Avrupa yakası tarihi ve kültürü ile bilinmektedir.

Gelişmiş Ulaşım Ağları ve Toplu Taşıma

İstanbul Avrupa yakası farklı noktalarda birçok minibüs, dolmuş ve otobüs hattına sahip olup bu hatları raylı sistemler ile destekleyen bir ulaşım ağına sahiptir. Yenikapı, Mecidiyeköy, Cevizlibağ ve Taksim gibi sadece Avrupa yakasının değil, tüm İstanbul’un ulaşım aktarma merkezlerine sahip olan İstanbul Avrupa yakası metrobüs hattının çok büyük bir bölümüne, üç metro hattına, iki tramvay hattına, üç füniküler hattına ve Marmaray hattının büyük bir bölümüne de ev sahipliği yapmaktadır. Bölgenin birçok noktasından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ulaşım mümkün olup Avrasya Tüneli de kıta değiştirmek için kullanılabilecek olan başka bir alternatiftir. Ayrıca bu yakada yapımına devam edilen dört metro hattı, bir tramvay hattı, banliyö tren hattı ve tüp geçit projesi de bulunmaktadır. Bu yapılar bittiğinde İstanbul Avrupa yakası ulaşım ağları ve toplu taşıma yönünden daha modern bir görünüme sahip olacaktır. İstanbul Atatürk Havalimanı’na ev sahipliği yapan Avrupa yakası bu açıdan da sadece İstanbul için değil tüm dünya için bir aktarma merkezidir. Bir diğer yandan Avrupa yakasında bulunan birçok iskele sayesinde deniz yolu ile Anadolu yakasına ve Adalar’a geçmek ya da Bursa, Bandırma ya da Yalova gibi şehir dışı noktalara ulaşmak mümkündür.

Hem Yaşam Alanı Hem Yatırım Fırsatı

İstanbul Avrupa yakasında bir ev sahibi olmak isteyenler bunu sadece buranın gerek iş alanlarına gerek eğlence ve etkinlik alanlarına gerek ise hızlı ve canlı bir yaşam tarzına sahip olmasından dolayı değil aynı zamanda yükselen bir değer olmasından dolayı da istemektedir. Birçok yatırımcı İstanbul Avrupa yakasının değerini daha da artıracağını bilmekte ve yatırım planlarını buna göre yapmaktadır. Birçok gayrimenkul uzmanı da bu bilgiyi doğrular nitelikte fikirlerini paylaşmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı projesi, Büyük İstanbul Tüneli projesi ve Kanal İstanbul projesine ev sahipliği yapmaya hazırlanan İstanbul Avrupa yakası, önümüzdeki yıllarda değerine değer katmaya hazırlanmaktadır. Bu nedenle İstanbul Avrupa yakası, sadece bir ev almanın değil aynı zaman alınan bu ev ile bir yatırım sahibi olmanın da adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplu ulaşım ağlarına ve hem İstanbul’a hem de tüm Türkiye’ye değer katacak olan projelere yakınlığı ile bilinen İstanbul Avrupa yakası konut projeleri dileyen herkesin İstanbul Avrupa yakasında bir konut sahibi olarak yatırım yapmasını sağlamaktadır. Birçok uzmana göre bu projeler, Türkiye’de yatırım yapılacak en risksiz projeler olarak görülmektedir. Anadolu yakasına göre Avrupa yakasında konut fiyatları biraz daha yüksek olsa da Avrupa yakası konut projeleri değerlerini artırma konusunda Anadolu yakası projelerinin bir hayli önündedir. Sahip oldukları konum gereği Avrupa yakasında yer alan projeler kendilerini çok daha kısa bir süre içerisinde amorti edebilmekte ve harika birer yatırım fırsatına dönüşebilmektedir. Eğer siz de burada bir konut sahibi olmak ve geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız Avrupa yakası yeni projelerini Zimobi üzerinden inceleyebilir ve Zimobi’nin sizlere sunduğu indirim ve kampanyalardan faydalanarak Avrupa yakasında ayrıcalıklı bir konut sahibi olabilirsiniz.

Tema İstanbul

333.881 m2 arsa alanı üzerine 822.000 m2 inşaat alanına sahip Tema İstanbul, 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerinden toplamda 3.531 adet daireden meydana gelmektedir. Tema İstanbul, sakinlerine sosyal imkanlarda açık ve kapalı yüzme havuzlarından Fitness salonuna, SPA'dan tenis kontu ve bisiklet parkurlarına kadar sayısız sosyal aktiviteyi bir arada bulunmaktadır. Geniş meydanları, gösterişli yansıma havuzları, yeşilin her tonuna sahip meyve bahçeleri projede yer almaktadır. Tema İstanbul; İstanbul'un Avrupa yakasında Atakent'te yer almaktadır. Olimpiyat stadının yakınında bulunan proje ile Atatürk Havalimanı'nın arasında yalnızca birkaç kilometre vardır. Tema İstanbul'un güney kıyısındaki komşuları ise Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi bulunmaktadır.

Batışehir

165.000 m2 arsa alanı üzerine 818.000 m2 inşaat alanına sahip Batışehir, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerden toplamda 3.148 adet konut ve 107 adet farklı mağazadan oluşmaktadır. Batışehir'nin sosyal donatıları arasında eğlence merkezi, alışveriş merkezi, restaurant, cafe, açık ve kapalı otopark, yeşil alan, sosyal tesis, spor salonu, fitness salonu, hamam, mini golf, masaj salonu, sauna, spa merkezi, futbol sahası, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet yolu, yürüyüş alanları, açık-kapalı ve çocuk yüzme havuzu gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Batışehir lokasyon olarak TEM ve Vatan Caddesi’nin kesiştiği, Doğan Medya Center’ın tam karşısında olan konumu, 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yoluna kolay ulaşım imkanı olması ile dikkat çekiyor.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul AVM'nin en üst iki katında, açık hava sevenler için restoranlar ve lüks markalar yer alacak. Alt katlarda ise, insanların aileleri ile vakit geçirebileceği ve eğleneceği alanlar, her kesime uygun mağaza karması ve sinemalar bulunacak. Skyland İstanbul Otel ise 5 yıldızlı ve 300 oda kapasiteye sahip,İçinde 600 kişilik konferans ve balo salonlarının bulunduğu, bar ve restaurantlar, SPA ve wellness merkeziyle yenilikçi ve öncü olacak otel, rahatlık ve konforu bir arada sunacak. Skyland İstanbul’un ofis kulesinin en üst katında yer alacak Sky Bar ve diğer sosyal alanlar da çalışanlara daha konforlu bir ortam sunmak için planlanmış.

Bizim Evler 7

38.000 m2 arsa üzerine 76.000 m2 inşaat alanına sahip Bizim Evler 7 Projesi, 532 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fin hamamı, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, çocuk oyun bahçeleri, göl kafe, kreş, anaokulu, yürüyüş alanları, kameriyeler, mescit gibi birçok sosyal imkan bulunmakta. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor. Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avatajlı bir noktada yer alıyor. Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey, Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir, hattında ulaşım sağlayacak olan Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına ulaşım sağlanabilmekte.

Ödül İstanbul

39.561 m2 arsa üzerine 362.584 m2 inşaat alanı ile 1+1, 2+1 ,3+1 ve 4+1’lerden oluşan toplam 2.683 daire, 102 adet ticari alan olmak üzere 2785 üniteden oluşan Ödül İstanbul, şehir yaşamından kopmadan konforlu ve huzurlu yaşam isteyenler için özenle hazırlandı. Hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detayın düşünüldüğü Ödül İstanbul, sosyal alanları ile şehrin ortasında sizi özel hissettirecek bir yaşam vadediyor. Ödül İstanbul, peyzaj düzenlemesi yapılmış 900 m2’lik sosyal alan ve 1.550 m2’lik gezi bahçesi ile toplam 2.450 m2 yeşil alanı ve çocuk parkları ile size İstanbul içerisinde büyük bir doğal park yaşamı sunuyor. Yemyeşil yürüyüş alanları, fitness salonu, yetişkin ve çocuklar için ayrı yüzme havuzu, tenis kortu ve futbol sahası, çocuk oyun alanları ile evinizin konforunda tatil ve dilediğiniz sporu yapma şansı sunuyor.

Hep İstanbul

56.880 m2 arsa alanı üzerinde 253.000 m2 inşaat alanına sahip Hep İstanbul, 11 yüksek blok , 14 sıra ev bloğunda 1.424 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede iki ayrı toplam 2.600 metrekare kapalı alana sahip sosyal tesis, farklı çocuk yaş grupları için tasarlanmış 1.500 metrekare açık çocuk oyun alanları, 2 km uzunluğunda yürüyüş yolları ve 1 km uzunluğunda bisiklet parkurları planlanmıştır. Ayrıca, otopark, çok amaçlı salonlar, cep sineması, kütüphane, yürüyüş parkuru, bisiklet yolları, peyzaj alanı, kuru temizleme, süpermarket, terzi, restoran, kafe, spor salonu, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center, plates salonu ve jimnastik salonu yer almaktadır. Tekfen Hep İstanbul projesi istanbul’un son dönemdeki yeni gelişim aksı üzerinde yer alan Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin ortasında inşa edilmektedir. Proje üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de çok merkezi bir noktada bulunmaktadır

We Haliç

58.500 m2 arsa alanı üzerine 213.433 m2 inşaat alanına sahip We Haliç, 10 blok, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipindeki dairelerden toplamda 1087 konut, 20 dükkan ve 36 ofisten oluşmaktadır. We Haliç'in sosyal donatıları arasında kapalı havuz, türk hamamı, fitness center, sauna, kafeler, spor ve oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları ve süs havuzları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. We Haliç konum olarak 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 8, Atatürk Havalimanı 10, Eyüp Sultan Cami yürüyüş mesafesinde, Eminönü 5, Sultanahmet 6, Taksim Meydanı 6, Mecidiyeköy 7 dakikalık mesafede olması ile dikkat çekiyor. We Haliç teslim tarihi Ocak 2020 olarak planlanıyor.

Kordon istanbul

27.000 m2 arsa üzerine 55.000 m2 inşaat alanına sahip Kordon İstanbul, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 bahçe ve teras daire tiplerinden toplamda 559 adet konut ve 55 adet mağazadan oluşmaktadır. Kağıthane bölgesi ve Sadabat Deresi Osmanlı İmparatorluğu’nun batılılaşma serüveninin bütün izlerine sahiptir. Bugün, yenileme ve peyzaj projeleriyle hayata geçecek yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, amfi tiyatro alanı, rekreasyon alanlarının yanı sıra yolları, ulaşım ve altyapı projeleriyle birçok yenilikçi yaşam projesine ev sahipliği yapan bölge, gerek yatırım gerekse yaşam açısından İstanbul’un en değerli dönüşüm semti olma özelliği taşıyor. TEM ve E-5 bağlantısının yanı sıra metro ve havaraya yakınlığıyla dikkat çeken projenin bir diğer cazibe noktası da bölgenin gelişiminde büyük rol oynayacak Tarihi Haliç-Kemerburgaz Dekovil Hattı’nın hemen yanı başında olması…

Nish İstanbul

32.890 m2 arsa üzerine 135.291 m2 inşaat alanına sahip Nish İstanbul Projesinde, 585 adet konut bulunmaktadır. Üç konut bloğu, bir ofis bloğu ve mağaza birimlerinden oluşan projenin inşaatı Ekim 2010'da tamamlanmıştır. Proje merkezi lokasyonu nedeniyle hem iş, hem de yaşam alanını bir arada bulundurma özelliğini taşımaktadır. 270 m2 'den 1.080 m2 'ye kadar farklı büyüklükteki alanlardan oluşan ofisler, havaalanına yakın olması nedeniyle uluslararası ticaretle iştigal eden firmalar için büyük bir önem arz etmektedir. Nish İstanbul'da konutların yanı sıra yüzme havuzu, sauna, fitness, mini golf, tenis ve basketbol sahası, 24 saat güvenlik bulunuyor. Atatürk Havaalanı, E5 Karayolu ve TEM´e yakınlığı, Nish İstanbul, ofisleri, spor ve sosyal yaşam alanları ile iş dünyasının ve yaşama dair tüm ihtiyaçların aynı kompleks içinde karşılandığı bir projedir.

Nef Bahçelievler

44.326 m2 arsa üzerine 213.000 m2 inşaat alanına sahip Nef Bahçelievler, 61 m2 ile 270 m2 arasında büyüklüklere sahip, 120 adet 1+1 daire, 114 adet 1,5+1 daire, 463 adet 2+1 daire, 15 adet 2,5+1 daire, 124 adet 3+1 daire, 111 adet 3,5+1 daire ve 76 adet 4,5+1 daire bulunmakta. Nef Bahçelievler’in 24.592 m2’si zemin peyzaj alanına,9.242 m2’si kat bahçeleri ve yeşil teraslardan, 5.438 m2’si havuzlardan oluşuyor. Nef Bahçelievler lokasyon olarak İstanbul’un en köklü ve beğenilen semtlerinden Bahçelievler’de bulunurken, projenin hemen önünde metro durağı bulunurken, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde olması ile de dikkat çekiyor.

Bosphorus City

246.000 m2 arsa alanı üzerine 446.647 m2 inşaat alanına sahip Bosphorus City, 62 blokta 2.796 adet konuttan meydana gelmektedir. Projenin kapladığı alanın yüzde 10’dan fazlası, İstanbul Boğazı’nın minyatür bir versiyonuna ayrılmış durumdadır. Yaklaşık 750 metre uzunluğundaki yapay Boğaz’ın derinliği 1.30 metre ve üzerindeki iki köprü arasında ise 356 metre var. 15Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Bosphorus City versiyonları ise 60 metre uzunluğunda. Boğaz’ın iki yakasının arasındaki ortalama mesafe 35 metre, en geniş kısmında ise bu 80 metreye kadar çıkmaktadır. Küçükçekmece gölünün yanında bulunan Bosphorus City Halkalı Altınşehir İstanbul Caddesi üzerinde bulunuyor. Pproje Tem otoyoluna bağlantısına birkaç dakika mesafede bulunuyor. E-5 otoyolu ve Atatürk Havalimanı 15 dakika mesafede bulunan proje, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile sınır durumda. Bosphorus City, yine bir Sinpaş GYO projesi olan İstanbul Sarayları ile yanyana bulunurken bölgesinde yine markalı projeler ile komşu durumdadır. Bu projelerden Dumankaya firmasına ait Konsept Halkalı bir kaç dakika mesafede bulunuyor. Eroğlu Yapıya ait İstanbul Lounge birkaç dakika mesafede bulunuyor.

Vadistanbul

424.000 m2 arsa alanı üzerine 1.100.000 m2 inşaat alanına sahip Vadistanbul, 2.500 konut, 100.000 m2 AVM, 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi, 300.000 m2 ofis alanı ve 32.000 m2 otelden meydana gelmektedir. Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu Vadistanbul’un içinden geçecek. Vadi İstanbul’a özel olarak inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacak. Vadi İstanbul Evleri sosyal imkanları arasında; ; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness center, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, sauna, tenis kortu, yürüyüş parkuru ve Türk hamamı mevcut... İstanbul’un en değerli ve yüksek prim yapan lokasyonu olan Vadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunabilen bir yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Nidapark İstinye

73.000 m2 arsa üzerine 285.492 m2 inşaat alanına sahip Nidapark İstinye, 55 bloğu, 538 apart ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartlarınızı en yükseğe çıkarmak için hazırlanıyor. Nidapark İstinye projesinde, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, cafe, restoran, sosyal tesis, basketbol sahası, voleybol sahası, fitness center, spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, buhar odası, hamam, yeşil alan ve yürüyüş alanları özel peyzay düzenlemesi yer alıyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor.

Bulvar İstanbul

110.000 m2 arsa üzerine 285.000 m2 inşaat alanına sahip Bulvar İstanbul projesinde, 15 blok ve 1.555 adet konut mevcuttur. Bulvar İstanbul'da 1+1 daireler 113 ile 122 metrekare, 2+1 daireler 125 ile 144 metrekare, 3+1 daireler 150 ile 193 metrekare, 4+1 daireler 174 ile 222 metrekare, 5+1 daireler 240 ile 276 metrekare olarak tasarlandı. Göl ve Bulvar etabı olarak tasarlanan proje sosyal olanakları içerisinde; kütüphane, sinema salonu, salon-lounge, zen bahçeleri, çocuk oyun odaları, bisiklet ve yürüyüş parkuru, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, Türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, mini golf sahası, tırmanma duvarı, kay-kay alanı, sessizlik adası, kitap okuma alanı, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları ve gölet bulunmaktadır. Proje lokasyon olarak; İkitelli Entegre sağlık kampüsüne, Atatürk Olimpiyat Stadına, 3.Köprü bağlantı yoluna, Atatürk Havalimanına, Basın Express ve TEM otoyoluna, Metro istasyonuna yakın bir mesafede konumlanmaktadır.

Nidapark Bomonti

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Şişli, Bomonti'de geliştirilen Nidapark Bomonti projesi 18.079 m2 arsa üzerinde, 170.000 m2 inşaat alanına sahip. 3 bloktan oluşan projede 536 rezidans, 102 ofis ve 12 mağaza yer alıyor. Nidapark Bomonti'de 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1 ve 3+1 tipinde daire tipleri bulunuyor. Projede ofis, mağaza ve konutlara ek olarak 168 odalı bir de otel yer alıyor. Çok geniş sosyal olanaklara sahip projede 220 m2 açık havuz, 120 m2 kapalı havuz, fitness, çocuk oyun alanları, spor alanları, kafeler ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Toskana Vadisi

1.068.000 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan Toskana Vadisi projesi, 469 adet villadan oluşmaktadır. Projede ayrıca: 16.000 m2’lik bir alan üzerinde kurulu Dolce Vita Spor ve Yaşam Klubü ve yaklaşık 3700 m2’lik kiralanabilir alana sahip Toskana Çarşı'sı da bulunmaktadır. Dolce Vita Spor ve Yaşam Kulübü, 5.400 m2 kapalı ve 10.500 m2’ye varan açık sosyal tesis alanları ile İstanbul’un en büyük spor ve yaşam kulübü konumundadır. Toskana Vadisi'nde bulunan Toskana Çarşısı; yaklaşık 3700 m2 kiralanabilir alan, 16 mağaza ve 100 araçlık otoparka sahiptir. Projede sosyal alanlar arasında, yürüyüş parkurları, restoranlar, kafeler, süpermarket, amfi tiyatro, çiçekçi, manav, pastane, bakkal, kasap, şarküteri, kuru temizleme, kuaför ve güzellik salonu, eczane, pet shop, kreş ve çocuk parkı, tenis, racquetball ve squash kortları, basketbol ve voleybol sahaları, kapalı ve açık yüzme havuzları, mini futbol sahası, aerobik, yoga ve pilates salonları, spa ve güzellik merkezi yer almaktadır.

Nidapark Kayaşehir

77.327 m2 arsa üzerine 320.087 m2 inşaat alanına sahip Nidapark Kayaşehir projesinde, Zümrüt etabı 3 blokta 319 konut, Yakut etabı 7 blokta 470 konut, Elmas etabı 3 blokta 54 konuttan meydana geliyor. Nidapark Kayaşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Projede ayrıca, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM yer almaktadır. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla beğeni topluyor. Süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor.

Evvel İstanbul

40.000 m2 arsa üzerine 150.395 m2 inşaat alanına sahip Evvel İstanbul projesi, iki mahalle olarak tasarlandı. Proje, 11 ile 29 katlı 8 blokta 678 daireden oluşuyor. 2+1'ler 63-88 metrekare, 3+1'ler 141-163 metrekare, 4+1'ler 187-205 metrekare, 5+1'ler ise 222-223 metrekare olarak tasarlandı. Projede; Jenga bahçesi, park oyuncakları, langırt ve pinpon, açık hava satrancı, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, organizasyon odası,açık hava sineması çardak ve çarşı bulunmaktadır. Ayrıca, her mevsim bambaşka renklere bürünecek şekilde tasarlanan Evvel İstanbul'da, göknar, ıhlamur, huş, doğu çınarı, sığla, meşe, defne gibi bahçe alanları bulunmaktadır. Rengarenk bir doğa içinde yürüyüş yolları, süs havuzları, koşu ve bisiklet yolları, piknik alanları, hamaklar, konforlu dinlenme alanları da proje sakinlerine sunulmaktadır.

Sea Pearl Ataköy

27.600 m2 arsa üzerine 217.000 m2 inşaat alanına sahip SeaPearl Ataköy, 1+1’den 4,5+1’e kadar farklılık gösteren daire seçeneklerinden toplam 1.401 adet daire, 202 odalı otelden oluşmaktadır. Otel biriminde ise alanları 47 ila 480 metrekare arasında değişen standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presidental suite bulunuyor. 2 bin 344 metrekare konferans salonu, 2 bin 800 metrekare VIP Club, 244 metrekare VIP business center, 1400 metrekare yeme içme alanı, 500 metrekare denize sıfır restoran, 3 bin 265 metrekare spor salonu, 900 metrekare market alanı, Türk Hamamı, fitness- spa alanı, açık/kapalı yüzme havuzu ve butik dükkanlar da yer alıyor.

Park Mavera

100.000 m2 arsa üzerine 229.241 m2 inşaat alanına sahip Park Mavera projesi, 672 daire ve 338 ticari üniteden meydana gelmekte olup 8 blok halinde tasarlandı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Park Mavera'da daire büyüklükleri 126 metrekareden başlıyor. Park Mavera’da, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor. Alt yapı, üst yapı ve sosyal donatı anlamında Türkiye’nin Avrupai tarzdaki ilk şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, 9 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine 1 km mesafede bulunuyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü Bağlantı Yolu üzerinde yer alan Park Mavera, Anadolu Yakası'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunuyor.

Sembol İstanbul

15.000 m2 arsa alanı üzerine 158.000 m2 inşaat alanına sahip Sembol İstanbul, 3 blok, 1.224 adet rezidans daire, 554 adet ofis ve 44 adet dükkandan meydana gelmektedir. Sembol İstanbul Konutları 'nın sosyal donatı alanları; futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, plates, oyun ve hobi odaları, açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, spa ve masaj salonlarından oluşuyor. Sembol İstanbul Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 metre, havaalanına 12 kilometre, deniz otobüslerine 4 kilometre, Tüyap Fuar merkezine 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Mashattan

140.000 m2 inşaat alanı üzerine 440.000 m2 inşaat alanına sahip Mashattan, 33 katlı 10 kule, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden toplamda 1.865 adet konuttan meydana gelmektedir. Sitede üç adet açık yüzme havuzu, iki adet tenis kortu, bir adet basketbol sahası, Fitness salonu, suni gölet ve mağazalar bulunmaktadır. Sitede Carrefoursa hizmet vermekte ve ek hizmet olarak evlere servis te yapmaktadır. Ayrıca siteden İtü metro istasyonuna ücretsiz çift yönlü servis hizmeti bulunmaktadır.

Koru Florya

42.245 m2 arsa üzerine 280.000 m2 inşaat alanına sahip Koru Florya Projesinde, 298 adet konut yer almaktadır. Projede 3+1'den 7+2'ye kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca projenin altında hizmet verecek olan bir de AVM yer almaktadır. Projedeki daireler deniz, göl ve orman manzarasına sahip. Eviniz kaçıncı Katta olursa olsun yerden 17 metre yüksekteki bahçenizde, Florya'nın tüm doğal güzelliklerinin içinde olacaksınız. Doğal toprakla bitkilendirilen ve geniş aileleri biraraya getirecek şekilde tasarlanan kat bahçenizde en sevdiğiniz çiçeklerle kendi peyzaj tasarımınızı yapma imkanı bulacaksınız. Bahçe katında ise sadece size ayrılmış bahçenize geçip doğa ve ailenizle başbaşa kalmanın keyfini yaşayacaksınız. 8 dönümlük peyzaj alanının tam ortasında ,rahatınız için her türlü konforla donatılmış lounge alanında bahçe keyfinin tadını çıkaracaksınız. Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği Koru Florya'da E-5, TEM ve sahil yolu alternatiflerimizle ulaşım kolaylığı sağlıyor.

İstwest

68.731 m2 arsa üzerine 205.000 m2 inşaat alanına sahip İstwest Projesinde, 999 adet konut, 73 adet ticari alan yer almaktadır. Projedeki 14 blok 3, 6, 14 ve 19 katlı olarak yapılıyor. 70 metrekare ile 3 bin metrekare arasında değişen mağazaların bulunduğu İstwest Alışveriş Meydanı; içindeki şık kafeleri, restoranları ve alışveriş imkânlarıyla bölgede fark oluşturuyor. Bahçelievler bölgesinin önemli ulaşım noktalarının ortasında yer alan İstwest, E5 bağlantısına 5, TEM otoyoluna 10, Atatürk Havaalanı’na ise sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Müzikten dansa, oyun odalarından yogaya kadar birbirinden güzel onlarca eğlenceyi size sunan İstwest, neşe dolu bir hayatın kapılarını size açıyor. İster sıcak yaz gününde 5 ayrı yüzme havuzunda keyfi yapın, isterseniz yeşil alanların tadını ailenizle beraber çıkarın.

Demir Country

44.426 m2 arsa alannı üzerine 95.730 m2 inşaat alanına sahip Demir Country, 9 blok 1160 daire ve 113 adet ticari birimden oluşmaktadır. Demir Country'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, market, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır. Demir Country, benzersiz mimarisi, Açık AVM’si, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade, Fransız ve Galata konsepti sokakları ile yepyeni bir çağ başlatıyor, Beylikdüzü’nün ilk yaşam ve alışveriş konseptli projesi hayata geçiyor.

Soyak Konforia

100.000 m2 arsa üzerine 700.000 m2 inşaat alanına sahip Soyak Konforia, 15 katlı 40 blok, toplamda 5.000 adet konuttan meydana gelecek. Bahçeşehir Soyak Konforia Evleri'nde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları gibi sosyal donatılar olacak. Etaplar halinde inşa edilecek olan projenin ilk etabı 271 adet konuttan oluşmakta. 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde hayata geçirilen proje; LEED Sertifikası’na uygun bina kriterlerine göre yapılıyor.

Nivo İstanbul

İstanbul, Küçükçekmece'de Cathay Group ve Neba A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirilen Nivo İstanbul projesi 42.000 m2 arsa üzerinde 6 blok olarak yükseliyor. Çevresinde yer alan prestijli ve uluslararası otel markaları, A sınıfı ofis binaları ve yenilenen nitelikli konut projeleri ile Nivo İstanbul hızla gelişen ve değerlenen bir konumda yer alıyor. Ayrıca yakın zamanda hizmete girecek 4. metro hattıyla Güneşli, metro, metrobüs ve raylı sistem projeleriyle İstanbul’un ulaşım açısından en merkezi bölgelerden birisi olacak. Nivo İstanbul, birçok farklı seçenekler sunan zengin bir sosyal hayatı beraberinde getiriyor. Proje sakinlerinin kendi aralarında bir araya gelebileceği alanlar kadar, şehir hayatıyla kaynaşabilecekleri platformlar da geniş yer kaplıyor. Hobi odaları, sinema odası, oyun odası ve toplantı odaları sayesinde, Nivo İstanbul sakinleri alternatif yaşam alanlarında dilediği gibi vakit geçiriyor. Hareket etmekten keyif alanlar için, projenin ortasındaki tek katlı alışveriş bloğu üzerinde köprülerle birbirine bağlanan tartan koşu pisti uzun koşular için ideal bir parkur sunuyor. Yüzme havuzları, fitness salonları, sauna ve hamam ise, ter atmak ve rahatlamak için her gün hizmetinizde. Açıkhava spor üniteleri, açık ve kapalı oyun alanları sayesinde çocuklarınız da canlı ve eğlenceli bir sosyal hayata kavuşuyor.

Babacan Premium

Babacan Premium, 5 bloktan oluşuyor. Projede 1216 adet konut, kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari ünite yer alacak.Babacan Premium’da 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 67 metrekare ile 230 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. 15.000 m²'lik alanı ile bölgenin en geniş sosyal tesislerinden birisine sahip projede fitness merkezi, açık yüzme havuzu, spa, Türk Hamamı, Fin Hamamı, sauna, macera duşları, masaj odaları, açık hava sineması, basketbol sahası, tenis sahası, barbekü alanları, oturma grupları, hobi bahçeleri, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, yapay göletler ve gölet etrafında yürüme parkuru bulunmaktadır. Babacan Yapı tarafından geliştirilen konut, home ofis ve perakende alanlarından oluşan karma kullanımlı Babacan Premium lokasyon olarak E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Terrace mix

20.000 m2 arsa üzerine 118.740 m2 inşaat alanına sahip İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Mix projesinde 7 blokta 1+0'dan 3+1 daire seçeneklerinden toplam 437 konut ve 508 home ofis yer almaktadır. Yatırım değeri hızla yükselen Esenyurt'ta inşa edilen Terrace Mix, kat bahçeli ve teraslı daireleri ile aradığınız huzuru size sunuyor. Sevdikleriniz ile keyifli anlar yaşamanıza olanak sağlayan projede sıcak komşuluklar ve dostluklar edineceksiniz. Terrace Mix'in sunduğu sosyal donatılar arasında; 3 kapalı havuz, çocuk Havuzu, su atraksiyonlu, masaj sistemli açık havuz, 7/24 güvenlik, güneşlenme terası, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, kardiyo, fitness, aerobik ve pilates salonu, cep sineması ve kütüphane, çocuk alanı, kapalı otopark ve oyun alanları bulunuyor. Alışveriş keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için Torium AVM, Akbatı AVM, Bauhaus, CarrefourSA, Real, Migros, Media Markt, Marmara Park ve Pelican Mall Terrace Mix projesine yakın mesafede konumlanıyor. Lokasyonuyla dikkat çeken Terrace Mix; Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Avcılar İDO İskelesine 7 dakika, Marmaray'a 20 dakika, Taksim'e 35 dakika, Eminönü'e 25 dakika, Levent'e 45 dakika, 3. Havalimanı'na 25 dakika, Maslak'a 50 dakika, metrobüse 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Ağaoğlu Maslak 1453

320.000 m2 arsa alanı üzerine 1.688.898 m2 inşaat alanına sahip Ağaoğlu Maslak 1453, 4.203 adet konut ve 1.055 adet ticari üniteden meydana gelmektedir. Gelişen alışveriş merkezleri ve çevreye kapalı yeni yerleşimler şehrin zenginliğini böldü. İstanbul'a gelenler özlemini çektikleri büyükşehir yaşantısı yerine merkezden kopuk bir hayatla karşılaşıyor, devinimi uzaktan seyretmek zorunda kalıyorlar. Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul işte tam da bu eksiği giderecek, bu özleme cevap verecek projedir. Şehir merkezi, ana cadde olgusunu bir çekim merkezi olarak hayata geçirecek, kültür, sanat, yeme içme, eğlence ve gece hayatını en başta kendi sakinleriyle hareketlendirecek bir yapıdır. Bu devinimin yanında çok önemli bir de konum avantajı da vardır. Kuzeyden Fatih Ormanı'na komşudur. İlginç ve eşine az rastlanır bir şekilde, hem büyük şehir özelliklerini, hem de sürdürülebilir kaynakları ve çevreye duyarlı yeşil bina sistemlerini bünyesinde barındıran ender bir yapıdır.

Blue Lake

38.000 m2 arsa üzerine 171.000 m2 inşaat alanına sahip Blue Lake, 10 blok, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 788 konuttan oluşmaktadır. Farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan sosyal alanları kentin içinde yeni bir kent kültürü oluşturuyor. Kültür-sanat merkezleri, her zevke ve her yaşa hitap eden atölyeler, Yelken ve kürek sporlarını yapabileceğiniz Su Sporları Kulübü, Spa ve Fitness Club, çocuklarınız için Kids Club ile Blue Lake’ten dışarı adım atmak istemeyeceksiniz. Blue Lake, spor olanakları ve sosyal tesisleriyle size kaliteli ve hareketli yaşamın anahtarını sunuyor. Peyzaj alanındaki fitness merkezi, squash kortları ve yoga sınıflarıyla spor olanakları son derece zengin. Hobi odaları hem sizin hem de çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesini sağlıyor. Bodrum katında ise 1390 m² büyüklüğünde kapalı havuzlu sosyal tesisin masaj odaları, buhar odaları, sauna ve hamamıyla kendinize kaliteli vakit ayırabileceksiniz.

Meydan Ardıçlı

67.000 m2 arazi üzerinde 230.000 m2 inşaat alanına sahip Meydan Ardıçlı, hepsi 7 katlı olmak üzere 27 bloktan oluşmaktadır. Projede toplam 1681 konut, meydan kısmında 125 adet, cadde kısmında ise 15.635 metrekare cadde dükkanı konseptinde ticari alan yer almaktadır. Projede 2 çeşit blok bulunmaktadır. A bloklarda 1+0, 1+1 ve 2+1 daireler, B ve C bloklarda ise 2+1, 3.5+1 ve 4.5+1 gibi geniş ve rahat kullanımlı daireler bulunmaktadır. 12 bin metrekare yeşil alan bulunan Özyurtlar Meydan Ardıçlı projesinde fitness salonu, 1000 metrekare çocuk oyun alanı, cafe ve restaurant, hobi bahçesi ve sanat galerisi bulunuyor. İstanbul’un en gözde yerleşim bölgesi Bahçeşehir’in yeni merkezi olacak Meydan Ardıçlı’da ayrıcalıklarla dolu bir yaşam başlıyor. Yanıbaşındaki metrosu ile ulaşım sorununu tamamen ortadan kaldıran Meydan Ardıçlı, üniversitelere yakınlığı ile çocuklarınız için de en doğru adres oluyor. Meydan Ardıçlı projesi Akbatı AVM'ye 1,2 kilomtre, TEM Otoyoluna 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okuluna 320 metre, Torium AVM'ye, Marmara AVM'ye, 5 M Migros'a, Real Hipermarkete 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Pruva 34

62.373 m2 arsa üzerine 309.303 m2 inşaat alanına sahip Pruva 34, 7 blok, 1+1, 2+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 ve 5+2 tipinde dairelerden toplamda 239 adet konut yer almaktadır. Pruva 34'ün sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, basketbol sahası, voleybol sahası, sosyal tesis, deniz manzarası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş alanı, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer alıyor.

Evim Yüksekdağ

11.000 m2 arsa alanı üzerine 64.000 m2 inşaat alanına sahip Evim Yüksekdağ, 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 blok, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden toplamda 363 adet daire ve 2.000 m2' lik ticari alandan meydana gelmektedir. Evim Yüksekdağ Projesi'nde sosyal olanaklar konusunda sunulan seçenekler, aile bireylerinin her birinin kendine göre bir seçim yapmasına imkan veriyor. Projede, çok amaçlı spor sahasından fitness merkezine, çocuk oyun alanlarından yürüyüş parkuruna ve kapalı yüzme havuzuna kadar birçok seçenek yer alıyor. Evim Yüksekdağ içinde kapalı otoparklar, süs havuzları, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Proje, her ne kadar Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde yer alsa da konumu nedeniyle trafik gürültüsünden uzak durumda bulunuyor.

Vaditepe Bahçeşehir

284.000 m2 arsa üzerine 940.000 m2 inşaat alanına sahip Vaditepe Bahçeşehir projesinde, 4.000 adet konut yer almaktadır. Projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 (5+2, Loft) daire seçenekleri mevcutur. Projedeki sosyal olanaklar; Kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları... Site içindeki çok amaçlı iş yerleri, market, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, ilkokulu, ortaokulu, lisesi ve camisi… Kısacası hayat Vaditepe Bahçeşehir’in çevresinde akıyor. 1.5 kilometre yakınınızdaki Alışveriş Merkezi de ihtiyaçlarınızı ayağınıza getiriyor. Tem Otoyolu’na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir’de yaşarken şehir içi trafiğini hayatınızdan çıkarır, tüm şehre en hızlı yoldan ulaşırsınız. Marmaray-Halkalı İstasyonu’na entegre edilen raylı ulaşımla Pendik’e, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluyla da Okmeydanı Kavşağı’na kısa zamanda ulaşır, tüm şehre hakim bir bölgede yaşamaya başlarsınız. Tüm gelişen ulaşım imkanlarıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı yakalarsınız.

İstanbloom

14.760 m2 arsa alanı üzerine 84.000 m2 inşaat alanına sahip İstanbloom, 34'ü konut, 3'ü penthouse, 3'ü ofis, 2'si teknik ofis ile sosyal alan ve 4'ü otopark katı olmak üzere 46 katlı tek bloktan meydana gelmektedir. Proje kapsamında konut sahiplerine açık yüzme havuzu, bilardo, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, sauna, spa, Türk hamamı gibi imkanlar sunuluyor. 46 katlı tek kuleden oluşan İstanbloom projesi çift cidarlı cephe ile kendi içinde oluşturduğu iklimlendirme sayesinde tüm gün bina içinde temiz hava sirkülasyonu sağlıyor. İstanbloom, çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte tüm ısıtma, klima, soğutma, aydınlatma gibi yaşamın temel parçası olan konutlarda tasarruf elde ediliyor. İstanbloom eşsiz kat bahçeleri ile konut sahiplerine yoğun şehir yaşantısının ortasında sessiz ve sakin bir yaşam vadediyor.

Avrupa Konutları Kale

37.000 m2 arsa alanı üzerine 206.000 m2 inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Kale, 10 katlı 9 adet blok, 599 adet konut, 52 adet ofis ve 30 adet ticari birimden meydana gelmektedir. Proje içerisinde; 2 adet kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hamam, buhar odası, soyunma odaları, stüdyolar, peyzaj alanları, sosyal yaşam alanları, spor alanları ve 1.350 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır. İstanbul’un en merkezi noktası Topkapı’da, E5 Otoyolu’nun bitişiğinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale, Yenikapı feribot iskelesi’ne 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 9 kilometre ve Boğaziçi Köprüsüne ise 13 kilometre mesafede konumlandırılmaktadır.

Fortis İstanbul

İstanbul'un gözde merkezlerinden Basın Ekspres yolu üzerinde 14.523 m2 arsa alanı olan proje; 705 adet residence daire ve 21 adet mağazadan meydana gelmektedir. Akıllı ev teknolojisi ile inşa edilecek olan residence konutlar modern ve çevreci bir anlayışla İstanbulluların hizmetine sunulacaktır. Spor alanları ve havuzuyla size sağlıklı bir hayat alternatifi sunan Fortis İstanbul’da, bedeniniz ve ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Fitness alanı, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı düzenlenen soyunma, sauna, hamam, buhar, kese ve masaj odaları sağlığınıza ve kişisel bakımınıza katkı yapacak diğer ayrıcalıklarınız olacak. Fortis İstanbul konum olarak Atatürk Havalimanı'na 950 metre mesafede, Kuyumcukent'e 772 metre, Fatih Koleji'ne 400 metre, İstwest'e 465 metre, E-5 Karayolu'na 690 metre mesafede yer alıyor.

Demir Romance

35.000 m2 arsa üzerine 170.000 m2 inşaat alanına sahip Demir Romance projesi, 7 blokta 776 adet daire mevcut olup ayrıca 28 villa ve 60 ticari birimden meydana geliyor. Projede 1+1'ler 66 ile 71 metrekare, 2+1'ler 119 ile 135 metrekare, 3+1'ler 138 ile 161 metrekare, 4+1'ler ise 204 metrekare olarak tasarlandı. Demir Romance'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, masaj salonu, hamam, sauna, şok duş, buhar odası, fitness center, spor salonu, kafe, restoran, market, bilardo salonları, terzi, bay bayan güzellik merkezi, sinevizyon, oyun odaları, kuru temizleme, toplantı odaları, lounge alanları, amfi tiyatro, şelaleler, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır.

Ormanada

220.000 m2 arsa alanı üzerine 103.000 m2 inşaat alanına sahip Ormanada, 188 Villa ve 85 adet Sıra ev, 5 farklı tipte villa, 16 farklı tipte sıra ev seçeneği ile toplamda 273 adet konuttan meydana gelmektedir. 2.500 metrekare sosyal yaşam alanı: keyifli buluşmalar için Starbucks Coffee, günlük ihtiyaçlarınız için Macrocenter, her daim bakımlı olmanız için DİBA Güzellik Merkezi, bütün ev sahiplerinin doğal üye olduğu MACFit spor salonu içerisinde pilates-fitness merkezi, açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, NUSPA’nın işletmesini yaptığı sauna, buhar ve masaj odaları bulunmaktadır. Ormanada, şehir trafiğinin sıkıntısını yaşamadan Boğaz ve Maslak hattına 15 dakika uzaklıkta. sarıyer-çayırbaşı tüneli ve maslak bölgesindeki metro duraklarına yakınlığı sayesinde Ormanada'ya ulaşım hızlı ve rahat sağlanıyor.

Vadişehir

50.000 m2 arsa üzerine 200.000 m2 inşaat alanına sahip Vadişehir projesi, 650 konut ve 60 ticari üniteden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede dairelerin alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. Proje toplamda 4 etaptan meydana geliyor. Vadişehir’de tüm peyzaj alanları güneş enerjisi ile aydınlatılacak. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor. Vadişehir, çalışmaları devam eden beş bin yataklı sağlık kompleksiyle de son derece değer kazanan bir bölgenin kalbinde yükselmektedir.Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.

Teknik Yapı Metropark

46.000 m2 arsa alanı üzerine 213.800 m2 inşaat alanına sahip Teknik Yapı Metropark , toplam 1412 adet rezidans daire ve 26 adet ticari birimden oluşmaktadır. Projenin sosyal tesislerinde; Fitness Center, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Masaj Odaları, yetişkin ve çocuk Yüzme Havuzları, yarım saha Basketbol Sahası, Çocuk Parkları, Yürüyüş ve Koşu Parkuru yer almaktadır. Ayrıca 1450 adet kapasiteli kapalı otoparklar da ve sosyal tesis içerisinde engelli rampaları, “Engelli Yaşam”a olanak tanıyacak şekilde dizayn edilmiştir. Teknik Yapı Holding çatısı altında yer alan konut yönetim şirketi Aktif Yaşam 7/24, bahçe işlerinden tamirata, site içindeki tesislerin işletilmesinden, çevre bakımına her konuda size hizmet vererek Metropark'ta sorunsuz bir hayat yaşamanıza olanak tanıyor. Yine Teknik Yapı Holding'in bir parçası olan Teknik Güvenlik, kamera destekli uzman ekibi, modern ekipmanlarıyla 7/24 Metropark'ta görev başında. Yangın doğal gaz alarmları gibi ek sistemler, hayatınızı daha da güvenli ve rahat bir hale getiriyor. Size sadece ailenizle Metropark'ın keyfini yaşamak düşüyor.

Adım İstanbul

16.423 m2 arsa üzerine 350.000 m2 inşaat alanına sahip Adım İstanbul projesinde, 6 blokta 615 konuttan oluşan projede 120 adet ticari ünite bulunuyor. 22 farklı konut tiplerinin yer alacağı projenin sosyal alanları da oldukça zengin olacak. Kaliteli, üstün malzemeler, son teknoloji ve işçilik kalitesinin birleştiği Adım İstanbul, tasarımdan üretim aşamasına kadar tüm süreçlerde, müşteri odaklı kalite anlayışıyla yönetilmiş; yaşam kalitesi ve konforu ön planda tutularak “önce insan” anlayışıyla projelendirilmiştir.

Toya Moda

21.000 m2 arsa alanı üzerine 100.000 m2 inşaat alanına sahip Toya Moda, 486 adet lüks konuttan meydana gelmektedir. Toya Moda sosyal donatıları kapsamında arsa alanının yüzde 70’i yeşil alana ayrıldı. LEED Gold sertifikasına aday olan Toya Moda projesinin sosyal donatıları arasında sauna, buhar odası, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-plates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash kortu, tenis kortu, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunmaktadır. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

Babacan Port Royal

Babacan Yapı tarafından Atatürk Havalimanı'nın yanı başında geliştirilen Babacan Port Royal; konut, ofis ve mağaza alanları içeren karma kullanımlı bir projedir. Proje 5 bloktan oluşmakta ve toplamda 814 adet konutun yanı sıra, ofis ve ticari üniteler içermektedir. Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan projede alan büyüklükleri 37 ile 134 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yetişkin ve çocuk havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun parkı, 10 futbol sahası büyüklüğünde kent parkı, spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu, sinema odası gibi gelişmiş sosyal imkanlar yer almaktadır. Metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların dikkatini çeken, E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan ‘Babacan Port Royal’, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkştelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor.

Bahçekent Flora

119.000 m2 arsa üzerine 195.000 m2 inşaat alanına sahip Bahçekent Flora projesinde, 875 adet konut yer almaktadır. Bahçekent Flora projesi iki etaptan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu proje, 10, 14, 15 ve 21 katlı 11 blok olarak yükseliyor. Bahçekent Flora, hem şehrin tüm imkanlarını bir arada bulacağınız hem de doğayla baş başa kalacağınız bir yaşam sunuyor. Bölgenin yeni çekim merkezi olacak “Bahçekent Şehir Parkı” cepheli Bahçekent Flora; geniş peyzaj alanları, her anı eğlenceye dönüştüren sosyal ayrıcalıkları, kafeleri, restoranları ve ticari alanlarıyla sizleri İstanbul’un en doğal haline davet ediyor.

Firuze Konakları

28.000 m2 arsa alanı üzerine 72.000 m2 inşaat alanına sahip 3S Firuze Konakları, 3 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerden toplamda 523 adet konut ve 45 adet ticari üniteden oluşuyor. 3S Firuze Konakları'nin sosyal donatıları arasında Meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terası gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. 3S Firuze Konakları lokasyon olarak İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla ve E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

Motto İstanbul

3.000 m2 arsa alanı üzerine 20.000 m2 inşaat alanına sahip Motto İstanbul, 1+1 ve 2+1 tiplerinden dairelerden toplamda 128 adet daire ve 12 adet mağazadan meydana gelmektedir. Projede; kapalı otopark, 7/24 profesyonel güvenlik, kontrollü araç ve yaya giriş-çıkışı, kapalı devre güvenlik kamerası, yangın ve duman alarmı ve tüm dairelerde yangın spring sistemi bulunuyor. Motto İstanbul Projesi'nin bulunduğu yer İstanbul'un dönüşerek gelişmekte olan bölgelerinden Güneşli’dir. Bölgenin öne çıkan başlıca özellikleri ise İstanbul'un en yoğun ulaşım akslarından olan E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde yer alması ,Atatürk Havalimanı'na olan 3dk. ulaşım mesafesinde bulunmaktadır.

Yeniköy Konakları

35.856 m2 arsa alanı üzerine yaklaşık 110.000 m2 inşaat alanına sahip Yeniköy Konakları, her biri 7 kattan oluşan 10 blok, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden toplamda 336 adet konuta sahip butik bir projedir. Yeniköy Konakları projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitness center, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çok amaçlı sosyal tesis alanı, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Büyük İstanbul Tüneli, metro veya tramvay hattıyla şehrin dilediğiniz noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tabii, dilerseniz aracınızla direkt otobana bağlanarak sahip olduğunuz merkezi konumun keyfini sürebilirsiniz Levent 7 km, Maslak 7 km, FSM Köprüsü 9.9 km, AVM 7.3 km, Taksim 11km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 12 km, AVM 10 km, Atatürk Havalimanı 22 km, 3. Havalimanı 32 km…

Esenyurt City Center

17.000 m2 arsa üzerine 200.000 m2 inşaat alanına sahip Esenyurt City Center projesi, 250 adet konuttan oluşmaktadır. Proje kapsamında ayrıca: 175 adet ofis bulunmaktadır. Esenyurt City Center; 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. City Center'da konutların büyüklüğü 70,59 metrekare ile 174,92 metrekare arasında değişmektedir. 7/24 güvenlik, Kartlı giriş sistemi, Kapalı devre kamera takip, Güvenli posta kutusu, Konut yardım hizmetleri, Oto kiralama hizmeti, Fatura ve telesekreter, 7/24 danışmanlık hizmeti, 24 saat resepsiyon hizmeti, Uyandırma servisi, Limuzin araba kiralama, Her türlü rezervasyon, Alışveriş yardımcısı, Gazete servisi, Kapalı yüzme havuzu, Fitness center, Sauna, Fin hamamı, Hobi odası, Oyun odaları, Cep sineması, Kafe, Oda servisi, Housekeeping, Catering, Valet parking, Tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Proje, E5 Karayoluna’na 5 dk., TEM Otoyolu’na 5 dk., Atatürk Havalimanı’na 12 dk., 3. boğaz köprüsü çevre yoluna ve 3. Havalimanına 15 dakika mesafede bulunmaktadır.

Nef Ataköy

25.000 m2 arsa üzerine 100.000 m2 inşaat alanına sahip Nef Ataköy 22' de 4 adet konut, 1 adet Home Office ve 1 adet otel olmak üzere toplamda 6 blok bulunuyor. Projede 45 ile 234 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemidir. Bu sistemde, kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez. Foldhome sistemiyle,evinize veya ofisinize sığmayacak ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, PlayStation odası, özel sinema gibi alanlar istediğinizde sizin olur, istemediğiniz anda ise size boş yere masraf olmaz.

Anthill Residence

25.000 m2 arsa alanı üzerine 150.000 m2 inşaat alanına sahip Anthill Residence, 54 katlı 2 blok, 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 konut tiplerinden toplamda 804 konuttan meydana gelmektedir. Anthill Residence sosyal alanları arasında, fitness center, oyun alanları, solaryum, vitamin bar, güneşlenme terası ve yüzme havuzu gibi imkanlar yer almaktadır. Anthill Residence, Şişli Bomonti’de lokasyonu itibari ile İstanbul’un merkezinde ve ulaşımı rahat olan bir bölgede. Anthill’in yanında yer alan Kağıthane Tüneli ile TEM yoluna, Bomonti Dolmabahce Tüneli ile de Taksim, Maçka ve Boğaz’a ulaşmak 2-3 dakika sürecek.

Quasar İstanbul

23.700 m2 arsa üzerine 189.620 m2 inşaat alanına sahip Quasar İstanbul, 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 tipindeki dairelerden toplam 257 adet konut, 52 adet ofis ve 17 adet ticari ünite bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 116 metrekare ile 518 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Quasar İstanbul'nin sosyal donatıları Toplu Taşıma, Alışveriş Merkezi, Restaurant, Cafe, Kapalı Otopark, Yeşil Alan, 24 Saat Güvenlik, Mağaza/Ofis, Sosyal Tesis, Spor Salonu, Fitness Salonu ve Hamam gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Quasar İstanbul lokasyon olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Mecidiyeköy’de olması ile dikkat çekiyor.

Vetro City

6.700 m2 arsa üzerine 47.580 m2 inşaat alanına sahip Vetro City projesi, 245 konuttan meydana geliyor. Projede ayrıca; 11 adet dükkan bulunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu Vetro City projesinin 1. ve 2. katı home ofis olarak kullanılacak. Terasta bulunan havuzda, harika bir manzara eşliğinde günün yorgunluğunu atabilir ya da havuz keyfinizi kapalı havuzda yapabilirsiniz. Profesyonel spor kulübünün sunduğu fitness programları, pilates ve yoga gibi birçok alternatif içinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Vetro City’de yaşam sürekli enerjinizi tazelemek üzere tasarlandı. Rezidans bünyesinde yer alan profesyonel spor kulübü sayesinde sporu hayatınızın vazgeçilmez parçası haline getirebilirsiniz. İş yerinde geçirdiğiniz yoğun bir günün ardından ya da yorucu bir iş seyahatinden sonra rahatlamak ve deşarj olmak için de olmanız gereken tek yer Vetro City.

Huzurlu Marmara

27.000 m2 arsa üzerine 90.000 m2 inşaat alanına sahip Huzurlu Marmara projesi, 500 konuttan meydana geliyor. Projede; 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Huzurlu Marmara projesinde, 2+1'ler brüt 97, net 80 metrekare, 3+1'ler brüt 140, net 118 metrekare, 4+1'ler brüt 177, net 142 metrekare olarak tasarlandı. Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar arasında çocuk oyun alanları, süs havuzu, açık otopark, güvenlik, yürüyüş parkuru ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede dairelerde balkon yer alıyor. Huzurlu Marmara projesi aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olarak yükselmektedir. Huzurlu Marmara; İstanbul’un yükselen değeri Beylikdüzü’nde, canlılık ve hareketin yeni merkezinde. E-5 Karayolu’na ve Metrobüs durağına çabucak ulaşmak mümkün. Atatürk Havalimanı 25 dakika, Avcılar İDO İskelesi 10 dakika ve hazırlıkları süren Beylikdüzü İDO İskelesi ise sadece 5 dakika uzaklıkta. Toplu taşımayla da, özel araçla da ulaşımı son derece hızlı ve pratik.

Allure Tower

9.184 m2 arsa üzerine 55.000 m2 inşaat alanına sahip Allure Tower, 29 katlı tek blok ve 400 adet rezidans, home ofis ve 8 adet ticari birimden meydana gelmektedir. Projede; Yaşam tarzınıza en uygun 71 – 80 m2 arası 1+1, ve 81 – 137 m2 arasında 2+1 farklı daire seçenekleri bulunmaktadır. Allure Tower’ın her köşesi sizin için tasarlandı. Yaşam standartlarınızı üst seviyeye taşımak için beklentilerinizden daha fazlasını bulacaksınız. Projede; fitness center, sauna, hamam, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı sosyal tesis alanları bulunmaktadır. Proje; deniz otobüsüne 3 kilometre mesafede, Beykent, Gelişim, Fatih ve İstanbul üniversitelerine de yakın bir mesafede konumlanmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul

82.000 m2 arsa üzerine 450.000 m2 inşaat alanına sahip Piyalepaşa İstanbul projesinde, 950 adet konut bulunmaktadır. Piyalepaşa İstanbul’un en önemli özelliği; yüksek binalar yerine daha çok alçak binaların yer aldığı yatay konseptte tasarlanmasıdır. Bu anlamda proje deki konut blokları 6-10 kat arasında, ofis blokları ise 5-12 kat arasında değişmektedir. Rezidans bloğu 16 katlı, bölgedeki otel ihtiyacına önemli bir çözüm olacağı düşünülen otel ise 18 katlı olarak tasarlandı. Piyalepaşa İstanbul projesi, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş mağazalarının yer aldığı alışveriş sokağından oluşmakta. Piyalepaşa İstanbul’un 2 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında; fitness salonundan, kapalı basketbol sahasına, kapalı havuzdan çocuk havuzuna, saunadan buhar odasına ve spa hizmetlerine kadar birçok sosyal donatı alanı yer alacak. Ayrıca çocuklar için de ekstra oyun alanları bulunacak. Proje, yüzde 48 yeşil donatı alanı sayesinde de sahiplerine ve kullanıcılarına doğayla buluşma imkanı sunacak. 2 katlı alışveriş sokağında; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fast food üniteleri ve çalışma saatlerinde esneklik sağlayacak şekilde planlanmış farklı gastronomik damaklara hitap eden cafe ve restorantlar yer alacak. Projenin kullanıcılarına ve sahiplerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de 3.900 araçlık, 4 katlı otopark alanı olacak.

Toya Next

Toya Next; 3. Havalimanı’na 35 kilometre, Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 kilometre, Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı ve D100 Karayolu’na 5 kilometre, TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Ayrıca Toya Next Ataköy’e 12 dakika, Taksim’e 32 dakika uzaklıkta yer alıyor. Toya Next projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next’te 39 m² - 268 m² aralığında daire seçenekleri bulunuyor. Alışveriş tutkunları için merkezi lokasyonda bulunan Toya Next; Deposite Outlet, Mall of İstanbul, Ihlamur Alışveriş Merkezi, 212 İstanbul Power Outlet, İstoç Ticaret Merkezi, Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi Metro AVM, Güneşli Park AVM ve ArenaPark'a yakın mesafede konumlanıyor.

Eston Şehir

750.000 m2 arsa üzerine 369.500 m2 inşaat alanına sahip Eston Şehir projesinde, 2.800 adet konut yer almaktadır. Proje; bahçeli villalar, katlı villalar, tripleks, ikiz ve müstakil dubleks çeşitleri ile en yükseği 4 katlı apartman dairelerinden meydana geliyor. Bahçeşehir’in şehir planlamasına sadık kalarak yatay yaşam konseptiyle farklılaşan projesi Eston Şehir; geniş bahçeli villaları, ikiz ve müstakil dubleks çeşitleri ve en yükseği 4 katlı apartman seçenekleri ile İstanbul’un yükselen değeri Bahçeşehir’in en büyük bahçeli ev projesi. Eston Şehir; betonlaşmadan, yüksek binalardan, şehrin kaotik ortamından kaçıp, yeşillikler içinde, düzenli ve güvenli site ortamında kendisi gibi insanlarla komşuluk ilişkilerini seven ve çocuklarını bahçeli evde büyütmeyi seçenlerin tercihi.

Soyak Evostar

40.000 m2 arsa alanı üzerine 170.084 m2 inşaat alanına sahip Soyak Evostar, 1.000 adet konuttan meydana gelmektedir. Soyak Evostar'ın sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, kapalı otopark, yürüyüş yolları bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesi Halkalı Altınşehir’de, Halkalı Altınşehir İstanbul caddesi üzerinde bulunan Soyak Evostar projesi, Tem otoyoluna 3 km, Basın Ekspress yoluna 4.5 km mesafede bulunmaktadır. Çevresinde pek çok nitelikli konut projesinin bulunduğu Soyak Evostar‘ın hemen yanında Soyak Yapı‘nın Soyak Aparts, karşısında, İstanbul Lounge, Dumankaya Konsept Halkalı, İnanlar Terrace Tema projeleri bulunuyor. Sinpaş’ın İstanbul Sarayları ve Bosphorus City projeleri ile Tema Şehir projesi yakın konumda bulunmaktadır.

Güzel Bahçe

8.500 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan Güzel Bahçe projesi, 4 adet blok ve 48 adet konuttan meydana gelmektedir. Güzel Bahçe projesinde her katta 3 daire bulunuyor. Projede: 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut olup konutlar: 100 m2 ile 200 m2 arasında büyüklüktedir. Projedeki dairelerin her biri özel olarak tasarlanmıştır. Proje içerisinde; açık yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, her daire için alarm sistemi, görüntülü interkom, sauna, buhar odası, ankastre mutfak ürünleri bulunmaktadır. Projede kapsamında, 2 bin 800 metrekarelik yer yeşil alana olarak ayrılmıştır. Güzel Bahçe Büyükçekmece’nin eşsiz güzelliği ile başınızı döndürecek yepyeni bir yaşama adım atın. Kuş seslerinin cıvıltısı ile ruhunuzu arındıracak mutlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Esenler Emlak Konutları

56.841 m2 arsa alanı üzerine 202.000 m2 inşaat alanına sahip Esenler Emlak Konutları, 2373 adet konut 55 adet ticari üniteden meydana gelmektedir. Projede; açık otopark, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru gibi hem eğlenip hem spor yapabilceğiniz alanlar bulunuyor. Güvenlik ve kameralı güvenlik sayesinde 7/24 koruma sağlanıyor. Esenler Emlak Konutları projesi, lokasyon olarak İstanbul avrupa yakası Esenler ilçesi, Havaalanı mahallesi mevkiinde konumlanıyor.

Cennet Koru

30.328 m2 arsa alanı üzerine 93.000 m2 inşaat alanına sahip Cennet Koru, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks dairelerden toplamda 408 adet konuttan meydana gelmektedir. Cennet Koru'nun sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, sosyal tesis alanı, cafe, restoran, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, tenis kortu, oyun alanları, çocuk oyun parkları, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş ve koşu parkuru bulunmaktadır. Mavi ve Yeşile Ev Sahipliği Yapan, Doyumsuz Bir Manzara Sizi Bekliyor. Marmaray Küçükçekmece durağına sadece 300 metre, KoruFlorya AVM’ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na 8 dakika. Mavi ve yeşile ev sahipliği yapan, doyumsuz bir manzara.

Delta Deluxe

15.000 m2 arsa alanı üzerine 80.000 m2 inşaat alanına sahip Delta Deluxe, 975 adet konut ve 77 adet ticari birimden meydana gelmektedir. Delta Deluxe’te 6000 metrekarelik açık ve kapalı otopark, yarı olimpik açık havuz, ısıtmalı kapalı havuz, sauna, fitness, hamam, masaj odası, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk havuzu, konferans ve hobi salonları, sinema salonu vb. tüm sosyal aktivite alanları mevcuttur. Delta Deluxe projesi metrobüse 3 dakika yakınlıktadır. İstanbul’un en büyük AVM’sine (Torium, Marmara Park) 5 dakika mesafededir. Havaalanına 15 dakika, Ambarlı Limana da 5 dakika mesafededir. E6 bağlantı yoluna ve E5’e cephedir.

Karat 34

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği Karat 34, İstanbul Avrupa yakasının iş ve yaşam akışının kesiştiği Basın Ekspres yolu ve E-5 aksında hayata geçiriliyor. Lokasyonuyla, cazip bir çekim merkezi olan Karat 34, yenilikçi konsepti, modern mimarisi ve son teknolojik unsurlarla zenginleşen konforuyla hayata ve yatırımlara değer katıyor. Atatürk Havalimanı'nın hemen yanı başında yükselen Karat 34’te E5 ve bağlantı yolları, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı; Alışveriş ve sosyal alanlar, eğitim ve sağlık kurumları, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezlerine yakınlığının yanı sıra 2018’de tamamlanması planlanan Ayamama projesinin hemen yanı başında bulunan Karat 34, gibi birçok olanağı yatırımcılarıyla buluşturuyor.

Nidapark Başakşehir

20.000 m2 arsa üzerine 84.233 m2 inşaat alanına sahip Nidapark Başakşehir projesi, 5 blokta 374 daireden meydana geliyor. Projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. A blok tek blok halinde inşa edilirken, diğer bloklar mono blok şeklinde tasarlandı. Projede büyüklükleri 51 ile 446 metrekare arasında değişen 48 dükkan da yer alıyor. Nidapark Başakşehir'de 2+1'ler 88 ile 146 metrekare, 3+1'ler 175 ile 193 metrekare, 4+1'ler ise 222 ile 314 metrekare büyüklüğe sahip. Nidapark Başakşehir’de her türlü aktivitenin içinde düşünüldüğü 2 kattan oluşan ve yaklaşık 2.600 m2 alana sahip olan, geniş bir sosyal tesis planlandı. Bay - bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, bir çok kullanımlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis oynanabilecek), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, ağırlama odası, mescit ve abdesthaneler bulunmaktadır.

Güzelşehir

600.000 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan Güzelşehir projesi, 675 villadan oluşmaktadır. Projede; 3+1, 4+1 ve 5+1 villa seçenekleri olup villalar: 178 m2 ile 394 m2 büyüklüğündedir. Projede; Güvenlik kontrollü giriş , 24 saat güvenlik, Hırsızlık, yangın, gaz alarm sistemi, Görüntülü interkom sistemi, İlköğretim okulu, Sağlık merkezi, Kapalı ve açık otopark, Kapalı devre izleme sistemi, Doğalgaz dahil tümü hazır altyapı, Kablolu yayın, Kuaför ve Güzellik Merkezi, Alışveriş merkezi , Spor kompleksi, Tenis kortları, Kapalı yüzme havuzları, Sauna, fitness, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Tenis Kortu, Kışlık ve Yazlık Cafe bulunmaktadır. Güzelşehir Sitesi, İstanbul’un yeni gelişmekte olan Büyükçekmece ilçe sınırları içerisindedir. Sitemizin girişi E-5 karayolu üzerinden sağlanır. Aynı zamanda Kumburgaz Tem gişelerinden 10dk uzaklıktadır. Yakın çevrede yaklaşık 10dk mesafede Mimaroba merkezi bulunmakta ve site sakinlerimiz tüm ihtiyaçlarını bu merkezden giderebilmektedir.

Toskana Orizzonte

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde konumlanan Toskana Orizzonte; 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanı üzerinde 450 bin metrekare inşaat alanına sahip. Toskana Orizzonte'nin tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli 187 adet villadan oluşuyor. Toskana Orizzonte’de bereketin ve bolluğun simgesi zeytinlikler ve üzüm bağları, Toskana’da vadiler boyu uzanan o yemyeşil tabiat tüm ihtişamıyla İstanbul’da sakinleriyle buluşuyor. Günlük ihtiyaçların tamamını karşılamak üzere tasarlanmış Toskana Çarşısı restoranlardan kafelere, seçkin mağazalardan doğal alanlara kadar eşsiz bir ortak yaşam alanı sunuyor. Akdeniz esintilerini İstanbul’a taşıyan Toskana Orizzonte içinde barındırdığı köy kahvesi, köy fırını, köy bakkalı ve kütüphane ile proje sakinlerine özlemi duyulan kasaba atmosferini yaşatmayı hedefliyor.

Marina 24

30.000 m2 arsa üzerine 75.000 m2 inşaat alanına sahip Marina 24, 2+1 ile 5+1 arasında daire seçenekleri ile, 270 adet Residence, 56 adet Penthouse, 40 adet Adet Bahçe ve Teras Dubleksi olmak üzere toplamda 336 adet konut bulunmaktadır. Rezidans, bahçe ve teras dubleksleri ve sahile açılan Gurme Çarşısı ile sahil yaşamını yeniden yorumluyor. Marina 24; Sanat Sokağı, Performans Meydanı, Marina Gurme Çarşısı, İskelesi ve 13 km sahiliyle nitelikli bir sosyal yaşantıyı da beraberinde getiriyor. Ayrıca ‘Denize Sıfır’ Marina Çarşı ile 10.000 m2 ticari alana sahiptir.

Büyükyalı İstanbul

111.263 m2 arsa alanı üzerine 238.020 m2 inşaat alanına sahip Büyükyalı İstanbul, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki daire seçeneklerinden, 364 adet rezidans, 572 adet konut, 57 adet ticari üniteden oluşmaktadır. Büyükyalı İstanbul'un ilk etabında, 452 ünitenin satışa sunulması hedefleniyor. Büyükyalı; kara, deniz ve raylı sistem seçenekleriyle size farklı ulaşım yollarını bir arada sunuyor. Yapılması planlanan marina alanı ve deniz shuttle’ları İstanbul trafiğine takılmadan istediğiniz yere kısa zamanda ulaşma imkânı veriyor. Büyükyalı sakinleri,Marmaray Zeytinburnu durağı sayesinde, şehrin tüm ulaşım ağlarına rahatlıkla bağlanarak, ulaşımda da ayrıcalıklı olacak. Büyükyalı’nın yakınında konumlanacak İstanbul Boğazı karayolu tüp geçiş projesi Avrasya Tüneli ise Büyükyalı’nın merkezi konumunu ve ulaşım kolaylığını güçlendiriyor. Atatürk Havalimanı’na 10 km mesafede bulunan Büyükyalı, TEM, E5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Büyükyalı İstanbul'un teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak planlanıyor.

Çiftçi Towers

25.000 m2 arsa üzerine 292.000 m2 inşaat alanına sahip Çiftçi Towers, 45'er katlı iki kule, 2+1' den 6+1'e daire seçeneklerinden, toplamda 288 adet konuttan oluşmaktadır. Projede, 84.000 m2 rezidans, 10.000 m2 ofis, 68.000 m2 AVM, depo ve teknik kat alanları bulunuyor. Projede residence sahiplerinin yararlanabileceği Lounge katında ; Parti ve davet alanları , TV odası , bar ve oyun odası bulunmaktadır. Birinci Kulede yer alan sosyal mekanda ise residence sahiplerinin kullanımı için buhar odası ve masaj odaları mevcuttur. Ayrıca, projenin çatı bölümünde organizasyonunun Concierge tarafından yapılacağı Helipad kapasitesine uygun her helikopterin iniş, kalkış yapabileceği bir de Helikopter pisti yer almaktadır.

Star Towers

21.000 m2 arsa üzerinde 172.000 m2 inşaat alanına sahip Star Towers projesinde 582 adet daire yer alıyor. Star Towers projesinde çocuk kreşi ve anaokulu alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, sinema, tiyatro, spa ve kuaför, kapalı otopark ile birlikte 7 gün 24 saat özel güvenlik hizmeti sunuluyor. Esenyurt'ta konumlanan proje, üstün ve modern mimari tasarımla hayata geçiriliyor. Görkemli bir dikey mimariye sahip olan projede belirli bir kottan itibaren göl deniz manzarası bulunmaktadır. Projenin sosyal tesisleri sadece site sakinlerinin ve misafirlerinin kullanımına açık.

Ahenk İstanbul

30.526 m2 arsa alanı üzerine 110.000 m2 inşaat alanına sahip Ahenk İstanbul, 8 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubleks daire seçeneklerinden toplamda 489 adet konuttan meydana gelmektedir. Ahenk İstanbul’un sosyal donatı alanları içinde bay ve bayan iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanında kapalı çocuk havuzu açık ve kapalı alanlarda spor yapabilmeniz için bay ve bayanlara ayrı ayrı fitness salonları ve çocuklar için oyun alanları yer alıyor. Ahenk İstanbul, doğanın yeşili, denizin mavisinin buluştuğu bir panoramaya sahip. Yüksek katlardan oluşmayan bu yaşam alanında huzur veren bir manzara daire sahiplerini bekliyor.

Ardıçlı Evler

110.000 m2 arsa üzerinde 183.679 m2 inşaat alana sahip Ardıçlı Evleri 724 adet daireden oluşmaktadır. Projenin özellikleri ; İstanbul'da Bahçeşehir'in tam karşısında kentin sorunlarından uzak Yerleşim planlamasında, doğal dokuya uygun yapılaşma, çevreyi kirletmeyen ekolojik prensiplerle donatım ön planda tutulmuştur. Ardıçlı Evler'de özel mahalleler, her mahallenin ortak alanında açık yüzme havuzu, ortak dinlenme alanlarının yanı sıra, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor merkezi gibi üniteleri içeren 3400 m²'lik bir sosyal tesis, site yönetimi ve güvenlik hizmetleri ve kesintisiz elektrik enerjisi ile uydu TV yayın sistemi de bulunmaktadır. Ardıçlı Evleri, İstanbul'un iki ana ulaşım ağı E - 5 ve TEM otoyollarının yanı başında Bahçeşehir'in karşısında TEM Bahçeşehir gişelerinin yanında yer almaktadır.

Soyak Park Aparts

23.142 m2 arsa alanı üzerine 196.000 m2 inşaat alanına sahip Soyak Park Aparts, birinci etabında 647 adet daire ve ikinci etabında ise 474 adet daire olmak üzere toplamda 1.121 adet daireden meydana gelmektedir. Soyak Park Aparts projesi; özel peyzaj tasarımlı bahçeleri, suni gölü, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları, sosyal tesisleri ile sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. İstanbul Arnavutköy İlçesi, Deliklikaya Mahallesinde Deliklikaya yolu üzerinde bulunan Soyak Park Aparts projesi, Bahçeşehir merkeze ve alışveriş ve sosyal ihtiyaçlara 6.7 km, Tem otoyolu bağlantısına 8 km mesafede bulunuyor. Proje, Kelebekler Vadisi, Yonca Villapark ve Asmalı Sokaklar projeleriyle komşu konumdadır.

Selenium Ataköy

5.000 m2 arsa alanı üzerine, 78.000 m2 inşaat alanına sahip Selenium Ataköy, 3 blok 321 adet daireden meydana gelmektedir. Selenium Ataköy de; 7/24 Güvenlik, resepsiyon, concierge servisi, vale park, Türk hamamı, spa, sauna, buhar odası, cep sineması, yağmur suyu filtreleme ve depolama sistemi, kapalı otopark içerisinde elektrikli araçlar için şarj istasyonu, açık-kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness center, plates gibi sosyal olanaklar bulunmaktadır.

Beyaz Konak

7.444 m2 arsa üzerine 38.197 m2 inşaat alanına sahip Beyaz Konaklar, 6 katlı 10 bloktan 188 daireden meydana geliyor. Projede; 90m2 ve 110m2 2+1 giriş daireleri, 155m2 3+1 daireler, 4+1 180m2, 210-220-225-245m2 ve 275m2 5+1 6+1 sayılı daire ve dubleksler bulunmaktadır. Projede Türk hamamı, sauna, fitness center, kapalı otopark, 24 saat güvenlik yer alıyor. Beyaz Konaklar sizi ; İstanbul'un Avrupa yakasında , gayrimenkul alanında yıldızı her geçen gün parlayan modern site yaşam tarzının hüküm sürdüğü, alt yapı ve trafik sorunu bulunmayan Bahçelievler'de yaşamaya davet ediyor.

Bulvar Atakent

22.274 m2 arsa alanı üzerine 118.000 m2 inşaat alanına sahip Bulvar Atakent, 5 blok, 391 daire ve 26 ticari üniteden oluşmaktadır. Bulvar Atakent projesinin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları, bulunmaktadır.

Bakırköy City

9.933 m2 arsa üzerine 42.310 m2 inşaat alanına sahip Bakırköy City Projesi, 5 blokta 163 daire ve 33 dükkandan meydana geliyor. Bloklar 10 katlı olarak tasarlandı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer almaktadır. 2+1'ler 87 ila 118 metrekare, 3+1'ler 128 ila 161 metrekare, 4+1'ler ise 198 ila 217 metrekare büyüklüğe sahip. Burada tüm ihtiyaçlarınıza trafik zahmeti çekmeden sadece birkaç adımda ulaşabilecek, spor yapma olanaklarıyla sağlığınızı, sosyal tesisleri ve havuzuyla keyfinizi, güvenliğiyle huzurunuzu, mükemmel peyzaj düzenlemesiyle dinginliğinizi, oyun alanlarıyla çocuklarınızın neşesini, sauna ve Türk hamamıyla enerjinizi, geniş ve kullanışlı daire seçenekleriyle rahatlığınızı, kısacası lokasyonu, donanımı ve estetiğiyle “hep daha iyisini” bulmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bakırköy City Projesi; Veliefendi Hipodromu’nun karşısında, şehrin tüm ulaşım seçeneklerinin yanı başında, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, sosyal alanlarla iç içe bir yaşam sunuyor.

Kirazlı Bahçe

3.000 m2 arsa alanı üzerine 10.000 m2 inşaat alanına sahip Kirazlı Bahçe, iki blok, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden 80 adet daireden oluşmaktadır. Projede, her daire için kapalı otopark, spor salonu, sauna, sinema, toplantı salonu bulunmaktadır. Kirazlı Bahçe Bağcılar Kirazlı Mahallesinde, metro istasyonuna 250 metre mesafede, Her daire için kapalı otopark, spor salonu, sauna, sinema, toplantı salonuna, sahip Güneşlinin en gözde mahallesi Kirazlı da Mahmut Bey Caddesine ve metro istasyonuna sadece 250 metre mesafede bulunmaktadır. Siz ve aileniz için ister yaşamak isterseniz yatırım için son derece uygun İstanbul’un nadide Yaşam alanlarından biri olacaktır.

Regnum Astrum Towers

33.803 m2 arsa üzerine 146.126 m2 inşaat alanına sahip Regnum Astrum Towers projesi, 29-30 katlı 5 blok ve 18 adet dubleks sıra evler şeklinde olan, 1285 konut yer almaktadır. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 (dubleks) daire seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca bir çarşı kompleksi ile bir sosyal tesis de proje kapsamında yer almaktadır. Regnum Astrum Towers konutları, içinde açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, kafeterya, spor sahası ve fitness salonuyla site sakinlerimize şehrin stresini atma ve sevdikleriyle huzurlu günler geçirmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda oyun parkları çocuklarımız için hem güvenli hem de eğlenceli bir ortam yaratıyor. Projede ayrıca; çarşı ve sosyal tesis alanı, uzay gözlem evi , gök bilim kütüphanesi bulunmaktadır.

Nurol Life

9.525 m2 arsa üzerine 140.001 m2 inşaat alanı ile 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan toplam 502 daire, 52 adet ticaret alanı olmak üzere, toplamda 554 üniteden oluşan Nurol Life, şehir yaşamından kopmadan konforlu ve huzurlu yaşam isteyenler için özenle hazırlandı. Hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detayın düşünüldüğü Nurol Life, sosyal alanları ile şehrin ortasında sizi özel hissettirecek bir yaşam vadediyor. Nurol Life, peyzaj düzenlemesi yapılmış sosyal alan ve gezi bahçesi ile 2.000 m2 yeşil alanı ve çocuk parkları ile size İstanbul içerisinde büyük bir doğal park yaşamı sunuyor. Sosyal Tesis, resepsiyon, concierge servisi, kuru temizleme, kuaför, market, açık yüzme havuzu, fitness center, güneşlenme terası, barbekü alanı, çocuk oyun alanı, restoran bulunmaktadır..

Metropark

1.160 m2 arsa alanı üzerine 11.000 m2 inşaat alanına sahip Metropark, 101 adet daireden meydana gelmektedir. İnşaat taşıyıcı sisteminde kullanılan yapısal malzemeler, C40 betonu, yapı çeliği ise S420a dır. Deprem yatay ve düşey yüklerini emniyetle temele taşımak için seçilen sistem ise, kolon, kiriş ve perdelerin birlikte çalışması ile deprem yüklerini taşıyacak şekilde dizayn edilmiştir. Döşeme sistemi olarak Avrupa ve Amerika'da uzun yıllar kullanılan İtalyan patentli boşluklu döşeme sistemi kullanılmıştır. Bu sayede yapıyı etkileyen deprem ve düşey kuvvetler azaltılarak depreme dayanıklı bir yapı tasarlanmış olup, aynı zamanda katlar arasındaki ses ve ısı yalıtımı sağlanmıştır.

Terrace Fulya

10.800 m2 arsa alanı üzerine 82.000 m2 inşaat alanına sahip Terrace Fulya, 16 ve 17 katlı 2 blok ve 8'er katlı 5 binadan oluşan projede toplam 267 rezidans dairesi bulunmaktadır. Projede, kapalı havuz, fitness center, sauna, buhar odası, masa tenisi, bilardo, hobi odası, çocuk bahçesi, kapalı otopark, Vale Parking, restoran ve cafe mevcuttur. Yaşamın merkezi Terrace Fulya, İstanbul’un kalbinin attığı Nişantaşı’na sadece yürüme mesafesi uzaklıkta. Sanat, kültür ve eğlencenin merkezi Nişantaşı’nda aynı zamanda Türkiye’de yer alan en kapsamlı hastaneler, klinikler ve muayenehaneler de yer almaktadır. Terrace Fulya, İstanbul’u yaşıyorum diyebileceğiniz Nişantaşı’na bir adım uzaklıkta size yaşadığınızı daha da iyi hissettirecek bir duygu sunuyor

Nef Basın Ekspres

12.019 m2 arsa üzerine 70.000 m2 inşaat alanına sahip Nef Basın Ekspres 36, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden toplamda 503 adet konuttan oluşmaktadır. Nef Basın Ekspres 36 ’da yemek odası, kapalı futbol sahası, sinema odası, sanat odası, davet odası, teras bahçeleri, parti& karaoke odası, müzik odası, özel fitness odası, spor salonu, sunum odası, gusto odası, açık hava sineması, misafir odası, arşiv odası, eğitim odası, çatı bahçe&barbekü odası, açık hava parti alanı, gökyüzü gözlem odası, video konferans odası, playstation odası, kapalı basketbol sahası, toplantı odası bulunmaktadır. Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde, merkezi bir lokasyonda yer alan Nef 36 Basın ekspres projesi hem bölgeye değer katacak hem de yatırımcısına kazandıracak konseptiyle dikkat çekiyor.

Strada Bahçeşehir

105.000 m2 arsa üzerine 350.000 m2 inşaat alanına sahip Strada Bahçeşehir projesinde, 2.500 bağımsız bölüm üretilmesi planlanıyor. 1+1’den 4+1’e farklı büyüklüklerde konut alanlarının yer alacağı projede, alışveriş caddesi konseptiyle inşa edilecek ticari üniteler bulunacak. Proje, 3 etap şeklinde tasarlandı. Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uygarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri... İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca cadde anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla giriyor hayatımıza.

Ömür İstanbul

10.000 m2 arsa üzerine 78.500 m2 inşaat alanına sahip Ömür İstanbul, 4 blok, 1+Çocuk, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden toplamda 278 adet konut ve 3 adet ticari birimden oluşmaktadır. Ömür İstanbul, spor ve sosyal alanlarıyla hayatınızın her anını dolu dolu yaşamınızı sağlayacak olanaklar sunuyor. Yürüyüş parkurları ve geniş aktivite alanlarında, hem komşularınızla hem de çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bay / bayan ayrı sosyal tesisleri, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk Hamamı, sauna, mescid, kapalı / açık otopark, toplantı ve taziye alanları ile göz kamaştıracak.

Göl Panorama Evleri

95.000 m2 arsa alanı üzerine 300.000 m2 inşaat alanına sahip Göl Panorama Evleri, 1.431 adet konut ve 40 adet ticari birimden meydana gelmektedir. Farklı yüksekliklerde, Küçükçekmece Gölü’nün yanı başında 10 blok halinde inşa edilen Göl Panorama Evleri; 1431 daire ve Tem Otoyolu boyunca, 7.000 m2 ’lik ticari alan üzerinde, 40 bağımsız bölümden oluşan yaklaşık 300 metrelik alışveriş caddesiyle karşınızda. Göl manzarasına sahip projenin sosyal olanakları arasında, açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, tenis kortu ve voleybol sahası bulunuyor.

Avrupa Konutları Ispartakule 2

25.800 m2 arsa üzerine 38.800 m2 inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Ispartakule 2 Projesinde, 1+1'den 4+1'e kadar 14 farklı daire seçeneği bulunmaktadır. Projede, 330 konut bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, gölet ve suyolları ve sosyal yaşam alanlarına büyük yer verilen proje, "tatil köyü konforunda konut projesi" anlayışıyla tasarlandı. Avrupa Konutları Ispartakule 2 projesi, açık ve kapalı otoparkları, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor

Ege Yakası

41.885 m2 arsa alanı üzerine 85.240 m2 inşaat alanına sahip Ege Yakası, stüdyo, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 2,5+1 dubleks, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dubleks konut tiplerinden toplamda 563 adet konuttan meydana gelmektedir. Projedeki konutların tamamı balkonlu. En küçük balkon 6 metrekare. Proje içerisinde, fitness salonu, SPA&Wellness Center, saunalar, yüzme havuzu, Basketbol, Voleybol ve Squash Sahası, bisiklet ve yürüyüş parkuru, Yoga ve Pilates Alanı, Tenis kortlarından, basketbol ve voleybol sahaları bulunmaktadır.

Terrace Tema

29.831 m2 arsa üzerine 78.856 m2 inşaat alanına sahip Terrace Tema, biri 30 diğeri 40 katlı olmak üzere 2 kule, 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire seçeneklerinden toplamda 416 daireden oluşuyor. Terrace Tema'nın sosyal alanı açık-kapalı havuzları, fitness center'ı, hamamı, saunası, 2 tenis kortu, 5 ayrı parkura sahip koşu yolu, Zen bahçeleri, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, dikey bahçeleri, çarşısı, göl ve Tema Park manzarası, Café-Restaurant'ı ile ritm, denge ve mutluluk dolu bir yaşam vaad ediyor. Konum olarak, Atatürk Havalimanı’na 8 dk., TEM otoyoluna 3 dk., E-5 karayoluna 5 dk., Metrobüsün yanı başında, Metro hattına 5 dakika mesafede bulunmaktadır.

Maçka Residence

7.300 m2 arsa alanı üzerine 65.000 m2 inşaat alanına sahip Maçka Residences, 14 katlı A blok, 13 katlı B blok ve 12 katlı C bloktan oluşan,10 farklı tipte, her biri balkon ya da teraslı 170 adet daireden oluşmaktadır. 2 açık havuz, 1 kapalı havuz ve tam gün güneş alan özel tasarımlı güneşlenme terasları.Ferah ve geniş alana kurulmuş, ileri teknolojilerle donatılmış, en yüksek standartlara sahip bir fitness merkezi : Luxury Fitness Club Maçka, Uzakdoğu esintileriyle tasarlanmış 5,000 metrekare Spa, hamamlar, buhar banyoları, saunalar ve özel dinlenme alanları. Dünya mutfağından özenle hazırlanmış zengin menüsüyle seçkin bir restoran, cafe ve bar bulunmaktadır.

Western Park

İttifak İnşaat tarafından hayata geçirilen Western Park projesi; 500 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olup 11 katlı tek blokta 61 daireden meydana geliyor. Projede daireler, 2+1 ve 3+1 tipinde inşa ediliyor. Western Park'ta 2+1 daireler brüt 106, 110 ve 113 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 140 metrekare büyüklüğe sahip. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Western Park dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Haliç Panorama

5.150 m2 arsa alanı üzerine 44.000 m2 inşaat alanına sahip Haliç Panorama, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerindne toplamda 286 adet daire ve 16 adet ticari birimden oluşmaktadır. Haliç Panorama'da; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, spor alanları, sauna, kapalı otopark, buhar odası, dinlenme alanları, Türk hamamı yer almaktadır. Haliç Panorama projesi İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa'da inşa edilmektedir. Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm bölgesinde bulunan Haliç Panorama projesi yeni yapıların hızla yükseldiği bir noktada inşa ediliyor. Proje Kentsel Dönüşüm Projesi'yle yenilenecek Sarıgöl Mahallesi'nde bulunmaktadır.

Nivo Ataköy

12.800 m2 arsa üzerine 53.800 m2 inşaat alanına sahip Nivo Ataköy Projesi, 314 konuttan oluşmaktadır. Projede, 52 m2 ile 161 m2 arasında değişen farklı tip ve metrekarelerde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Nivo Ataköy AVM ‘de ise 45 m ile 1200 m2 arasında değişen farklı tip ve metrekarelerde ticari üniteler (Dükkan / Mağaza) bulunmaktadır. Nivo Ataköy, yoğun şehir hayatında keyifli molalar yaratmak için tasarlandı. Kendine zaman ayırmak, doğanın tadını çıkarmak ve hayat kalitesini yükseltmek isteyenler için… Leed Gold sertifikası adayı Nivo Ataköy, üstün mimari anlayışı, göz alıcı peyzajı ve yeşil alanlarıyla uluslararası standartları temsil ediyor. Nivo Ataköy’ün kalbi meydan avlu ise kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı zenginleştiriyor, mağaza, restoran ve kafeleriyle bölgede yeni ve nitelikli bir çekim merkezi oluyor. Dışarıda cıvıl cıvıl bir hayat sunan Nivo Ataköy spor, bakım ve yenilenme alanlarıyla içeride de pek çok seçenek sunuyor.

İstanbul Prestij Park

103.800 m2 arsa üzerine 352.000 m2 inşaat alanına sahip İstanbul Prestij Park projesinde, 2.392 adet konutun yanısıra 23 adet iş yeri bulunmaktadır. İstanbul Prestij Park'ta 1+1 daireler brüt 90 metrekare, 2+1 daireler brüt 101 metrekare, 3+1 daireler brüt 135, 171 ve 174 metrekare olarak tasarlandı. Açık havada spor yaptığınız, çocuklarınız parkta oynarken çayınızı keyifle yudumladığınız ve kameriyelerin serin gölgesinde derin bir nefes aldığnız bir yaşam düşünün. İstanbul Prestij Park’ın profesyonel peyzaj düzenlemesi ile tüm bunlar yaşamınızın bir parçası olacak.

3s Firuze Konakları

28.000 m2 arsa alanı üzerine 72.000 m2 inşaat alanına sahip 3S Firuze Konakları, 3 blok, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerden toplamda 523 adet konut ve 45 adet ticari üniteden oluşuyor. 3S Firuze Konakları'nin sosyal donatıları arasında Meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terası gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. 3S Firuze Konakları lokasyon olarak İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla ve E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

Liv Marmara

10.000 m2 arsa üzerine 45.000 m2 inşaat alanına sahip Liv Marmara, 1+1 ve 2+1 dairelerden toplamda 495 adet daireden oluşmaktadır. Oturum alanı, tamamen oluşuyor. Deniz veya peyzaj manzarasına sahip dairelerin tamamı size mutluluk ve huzur vaat ediyor. Bünyesinde yer alan birbirinden farklı sosyal aktivite alanlarıyla Liv Marmara, size evinizden uzaklaşmadan eğlenceli vakit geçrebileceğiniz aktivite seçenekleri sunuyor. Liv Marmara projesi Avcılar Gişeler Tem Bağlantı Yolu 9 kilometre, Marmara Park, Migros, Carrefour ve Koçtaş’a 5 kilometre, West İstanbul Marina’ya 4 kilometre, E-5’e ve metrobüse 3 kilometre, Marmara Denizi’ ne 1,4 kilometre, yapımı planlanan Beylikdüzü Bakırköy metro hattının durağına ve Ambarlı Limanı’na 1 kilometre mesafede yer alıyor.

The İstanbul Veliefendi

68.333 m2 arsa alanı üzerine 210.000 m2 inşaat alanına sahip The İstanbul Veliefendi, stüdyo, 1+1, kat bahçeli 1+1, kat bahçeli 1+1 2+1, kat bahçeli 2+1,3+1,4+1 daire tiplerinden toplamda 486 adet daireden meydana gelmektedir. Zeytinburnu The İstanbul Veliefendi'nin sosyal olanakları arasında; Vale Parking, Bellboy, Concierge, Reception, Room Service, House Keeping, Shuttle, Oto Yıkama, Sosyal Tesis, Açılır Kapanır Yüzme Havuzu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası, Koşu ve Yürüyüş Parkurları, Oyun Sahaları, Çocuk Oyun Parkları, Kontrollü Posta ve Evrak Dağıtım Hizmeti, Cafe ve Lounge, 24 Saat Sekreterya, Elbise Yıkama Hizmeti, Ütü Hizmeti, Kuru Temizleme Hizmeti, 24 Saat Güvenlik ve Teknik Destek bulunmaktadır. The İstanbul Veliefendi projesi Sahil yolu ve Bakırköy'e 1 kilometre, Merter'e 2 kilometre, Topkapı'ya 4 kilometre ve Atatürk Havaalanı'na 8 kilometre mesafede bulunmaktadır.

İstanbul Lounge

68.307 m2 arsa alanı üzerine 145.720 m2 inşaat alanına sahip İstanbul Lounge, 1+1'den 4+1'e kadar daire tiplerinden toplamda 792 adet konuttan meydana gelmektedir. Projede; Açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, farklı yaşlara yönelik oyun parkları, mini futbol sahası, çocuk klübü, açıkhava tiyatrosu, kay-kay pisti bulunmaktadır. İstanbul Lounge, Atatürk Havalimanına 13 km, Dünya Ticaret Merkezi' ne 13 km, TEM Bağlantı Yan Yol'a 2,5 km., Mahmutbey - Yeşilköy Bağlantı Yoluna 6,5 km mesafededir. Avrupa yakasında Küçükçekmece Gölü' nün hemen yanı başında yer almaktadır.

SİZE EN UYGUN PROJEYİ ÖNERELİM

Aradığınız projeyi hala bulamadınız mı?

Bize ihtiyacınızın detaylarından bahsedin, size en uygun projeleri Zimobi süzgecinden geçirerek, süslü satış cümleleri ile değil, satın alma kararı vermeden önce bilmeniz gereken temel bilgileri içerecek şekilde önerelim

Devam